ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26-09-2020 | 16:30 | Αργυροπουλίου | Δόξα Αργυροπουλίου | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 3 | |
2 | 03-10-2020 | 17:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Φαλανιακός | 3 - 6 | |
3 | 11-10-2020 | 16:30 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Ολυμπιακός Αμπελιάς | 2 - 1 | |
4 | 17-10-2020 | 16:00 | Αμπελώνος | Αμπελωνιακός | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 1 | |
5 | 25-10-2020 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δόξα Βλαχογιαννίου | 4 - 2 | |
6 | 31-10-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | ΑΟ Μαυροβουνίου | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
7 | 08-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δωτιέας Αγιάς | - | |
8 | 14-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Αστραπή Νέας Πολιτείας | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
9 | 22-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | - | |
10 | - | - | - | ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
11 | - | - | - | Τύρναβος 2005 | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
12 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δαμασιακός | - | |
13 | - | - | - | Όλυμπος Γόννων | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
14 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΕ Κιλελέρ | - | |
15 | - | - | - | Σμόλικας Φαλάνης | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
16 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αχιλλέας Φαρσάλων | - | |
17 | - | - | - | Δήμητρα Γιάννουλης | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
18 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δόξα Αργυροπουλίου | - | |
19 | - | - | - | Φαλανιακός | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
20 | - | - | - | Ολυμπιακός Αμπελιάς | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
21 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αμπελωνιακός | - | |
22 | - | - | - | Δόξα Βλαχογιαννίου | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
23 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΟ Μαυροβουνίου | - | |
24 | - | - | - | Δωτιέας Αγιάς | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
25 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αστραπή Νέας Πολιτείας | - | |
26 | - | - | - | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
27 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" | - | |
28 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Τύρναβος 2005 | - | |
29 | - | - | - | Δαμασιακός | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
30 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Όλυμπος Γόννων | - | |
31 | - | - | - | ΑΕ Κιλελέρ | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
32 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Σμόλικας Φαλάνης | - | |
33 | - | - | - | Αχιλλέας Φαρσάλων | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | |
34 | - | - | - | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δήμητρα Γιάννουλης | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1997 | ||||
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1996 | ||||
ΓΚΟΥΤΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 2003 | ||||
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1995 | ||||
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1995 | ||||
ΜΑΝΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1995 | ||||
ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1989 | ||||
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 1996 | ||||
ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | 1985 |