ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16-10-2021 | 16:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 5 | |
2 | 31-10-2021 | 11:30 | Αναβάλλεται | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μύτικας Καλυβίων | 3 - 0 | |
3 | 07-11-2021 | 15:00 | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 2 | |
4 | 13-11-2021 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Όλυμπος Καρυάς | 3 - 0 | |
6 | 27-11-2021 | 15:00 | Αβέρωφ | Ομόνοια Λάρισας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 4 - 3 | |
7 | 19-12-2021 | 15:00 | Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | 6 - 2 | |
8 | 30-01-2022 | 15:00 | Ανθούπολης | Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 6 | |
9 | 05-02-2022 | 15:00 | Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου | Ακαδημία Τυρνάβου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 4 | |
10 | 12-02-2022 | 15:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
11 | 19-02-2022 | 15:00 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 6 | |
12 | 13-03-2022 | 15:30 | Στεφανοβούνου | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | ΑΟ Συκέας | 6 - 3 | |
13 | 27-03-2022 | 16:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 6 | |
15 | 10-04-2022 | 16:30 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ομόνοια Λάρισας | 2 - 0 | |
16 | 16-04-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 3 | |
17 | 08-05-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Σ.Φ. Λάρισα '88 | 3 - 0 | |
18 | 15-05-2022 | 17:00 | Δρυμού | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ακαδημία Τυρνάβου | 3 - 3 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1988 | ||||
ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ||||
ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2003 | ||||
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 2003 | ||||
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2001 | ||||
ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ ΕΝΕΑ | ΑΝΤΙ | 1999 | ||||
ΤΑΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΝΕΣΤΗΣ | 1998 | ||||
ΦΟΡΤΟΥΖΙ ΙΓΚΛΙΣ | ΡΕΛΙ | 2002 |