ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 26-10-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Δασοχωρίου Δόξα Βαλανίδας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ Ιπποκράτης-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Σ.Σ. Ραψάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου-Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 16:30 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας-Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 16:30 Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς-Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top