ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 07-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Δόξα Βλαχογιαννίου-Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης-Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Πλατανουλίων Δήμητρα Γιάννουλης-Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Βασιλή Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) Αστήρ Ν.Περιβολίου-Αετός Αετολόφου - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 08-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Βαμβακούς Αχιλλέας Φαρσάλων-Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Δαμασιακός-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-13η 15:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Ροδιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Στεφανοβούνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Δεν Διεξάγεται Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Πλατυκάμπου Δόξα Ομορφοχωρίου-Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Ανθούπολης Ανθούπολη-Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Στομίου Θερμαϊκός Στομίου-Σ.Φ. Λάρισα '88 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Τρίτης 10-12-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-Φάση των 32-1η 14:30 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Κύπελλο-Φάση των 32-1η 14:30 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top