Γ' κατηγορία
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2 | Μαχητής Τερψιθέας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3 | Μυραϊκός | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4 | Σταυραετός | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
5 | Άγιος Θωμάς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
6 | Θύελλα Βασιλή | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
7 | Νίκη Κρήνης | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
8 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
9 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Διλόφου Λάρισας | 07/10 | 15:30 | Μυραϊκός | 3 - 5 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Χαλκιάδων | 07/10 | 15:30 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 2 - 2 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Βασιλή Φαρσάλων | 07/10 | 15:30 | Θύελλα Βασιλή | 3 - 0 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Σταυρού | 07/10 | 15:30 | Σταυραετός | 1 - 6 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κρήνης | 15/10 | 15:00 | Νίκη Κρήνης | 1 - 0 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 15/10 | 15:00 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 2 - 0 | Μυραϊκός | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 15/10 | 15:00 | Άγιος Θωμάς | 4 - 2 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Κουτσοχέρου | 15/10 | 15:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 8 - 1 | Σταυραετός | ||||||
Θύελλα Βασιλή- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Διλόφου Λάρισας | 21/10 | 15:00 | Μυραϊκός | 1 - 4 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Βασιλή Φαρσάλων | 21/10 | 15:00 | Θύελλα Βασιλή | 2 - 1 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Σταυρού | 21/10 | 15:00 | Σταυραετός | 0 - 8 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 21/10 | 15:00 | Άγιος Θωμάς | 0 - 2 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Μαχητής Τερψιθέας- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βασιλή Φαρσάλων | 04/11 | 15:00 | Θύελλα Βασιλή | 2 - 0 | Μυραϊκός | ||||||
Κρήνης | 05/11 | 15:00 | Νίκη Κρήνης | 0 - 0 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 05/11 | 15:00 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 1 - 1 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Χαλκιάδων | 05/11 | 15:00 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 4 - 0 | Σταυραετός | ||||||
Φορτούνα Κουτσοχέρου- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Διλόφου Λάρισας | 18/11 | 15:00 | Μυραϊκός | 7 - 1 | Σταυραετός | ||||||
Τερψιθέας | 18/11 | 15:00 | Μαχητής Τερψιθέας | 1 - 0 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 18/11 | 15:00 | Άγιος Θωμάς | 4 - 1 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Κουτσοχέρου | 18/11 | 15:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 2 - 0 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Νίκη Κρήνης- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 26/11 | 15:00 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 1 - 2 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Βασιλή Φαρσάλων | 26/11 | 15:00 | Θύελλα Βασιλή | 1 - 1 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Σταυρού | 26/11 | 15:00 | Σταυραετός | 2 - 0 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Τερψιθέας | 26/11 | 15:00 | Μαχητής Τερψιθέας | 1 - 1 | Μυραϊκός | ||||||
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κρήνης | 02/12 | 15:00 | Νίκη Κρήνης | 0 - 0 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Χαλκιάδων | 02/12 | 15:00 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 5 - 1 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Κουτσοχέρου | 02/12 | 15:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 2 - 1 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 09/12 | 15:00 | Άγιος Θωμάς | 1 - 1 | Μυραϊκός | ||||||
Σταυραετός- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Διλόφου Λάρισας | 17/12 | 15:00 | Μυραϊκός | 0 - 1 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Βασιλή Φαρσάλων | 17/12 | 15:00 | Θύελλα Βασιλή | 2 - 1 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Σταυρού | 17/12 | 15:00 | Σταυραετός | 0 - 0 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Τερψιθέας | 17/12 | 15:00 | Μαχητής Τερψιθέας | 1 - 0 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Άγιος Θωμάς- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 21/01 | 15:00 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 0 - 1 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Χαλκιάδων | 21/01 | 15:00 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 1 - 0 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Σταυρού | 21/01 | 15:00 | Σταυραετός | 0 - 2 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Κουτσοχέρου | 21/01 | 15:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 2 - 2 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Μυραϊκός- ρεπό |
10η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κρήνης | 27/01 | 15:00 | Νίκη Κρήνης | 3 - 0 | Μυραϊκός | ||||||
Κουτσοχέρου | 27/01 | 15:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 4 - 1 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Τερψιθέας | 27/01 | 15:00 | Μαχητής Τερψιθέας | 4 - 0 | Σταυραετός | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 28/01 | 11:00 | Άγιος Θωμάς | 1 - 0 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων- ρεπό |
11η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Χαλκιάδων | 04/02 | 15:15 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 0 - 1 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Διλόφου Λάρισας | 04/02 | 15:15 | Μυραϊκός | 2 - 0 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Τερψιθέας | 04/02 | 15:15 | Μαχητής Τερψιθέας | 0 - 1 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Σταυρού | 04/02 | 15:15 | Σταυραετός | 0 - 4 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Θύελλα Βασιλή- ρεπό |
12η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Χαλκιάδων | 10/02 | 15:15 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 3 - 2 | Μυραϊκός | ||||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 10/02 | 15:15 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 0 - 1 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Κρήνης | 10/02 | 15:15 | Νίκη Κρήνης | 5 - 0 | Σταυραετός | ||||||
Κουτσοχέρου | 10/02 | 15:15 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 4 - 1 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Μαχητής Τερψιθέας- ρεπό |
13η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Νεάπολης Β' | 04/03 | 15:30 | Άγιος Θωμάς | 2 - 1 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Τερψιθέας | 04/03 | 15:30 | Μαχητής Τερψιθέας | 3 - 0 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Σταυρού | 04/03 | 15:30 | Σταυραετός | 1 - 5 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Διλόφου Λάρισας | 04/03 | 15:30 | Μυραϊκός | 1 - 2 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Φορτούνα Κουτσοχέρου- ρεπό |
14η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Σταυρού | 10/03 | 15:30 | Σταυραετός | 0 - 4 | Μυραϊκός | ||||||
Βασιλή Φαρσάλων | 10/03 | 15:30 | Θύελλα Βασιλή | 2 - 0 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Χαλκιάδων | 10/03 | 15:30 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 1 - 0 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 10/03 | 15:30 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 0 - 2 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Νίκη Κρήνης- ρεπό |
15η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κρήνης | 18/03 | 16:00 | Νίκη Κρήνης | 6 - 1 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Κουτσοχέρου | 18/03 | 16:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 2 - 1 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 18/03 | 16:00 | Άγιος Θωμάς | 1 - 0 | Σταυραετός | ||||||
Διλόφου Λάρισας | 18/03 | 16:00 | Μυραϊκός | 1 - 1 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων- ρεπό |
16η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βασιλή Φαρσάλων | 01/04 | 16:00 | Θύελλα Βασιλή | 2 - 2 | Νίκη Κρήνης | ||||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 01/04 | 16:00 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 1 - 3 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Διλόφου Λάρισας | 01/04 | 16:00 | Μυραϊκός | 2 - 0 | Άγιος Θωμάς | ||||||
Τερψιθέας | 01/04 | 16:00 | Μαχητής Τερψιθέας | 0 - 2 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Σταυραετός- ρεπό |
17η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κουτσοχέρου | 14/04 | 16:00 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 5 - 1 | Μυραϊκός | ||||||
Χαλκιάδων | 14/04 | 16:00 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 1 - 1 | Θύελλα Βασιλή | ||||||
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων | 14/04 | 16:00 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | 3 - 2 | Σταυραετός | ||||||
Κρήνης | 14/04 | 16:00 | Νίκη Κρήνης | 4 - 0 | Μαχητής Τερψιθέας | ||||||
Άγιος Θωμάς- ρεπό |
18η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 22/04 | 11:00 | Άγιος Θωμάς | 3 - 2 | Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων | ||||||
Τερψιθέας | 22/04 | 16:00 | Μαχητής Τερψιθέας | 1 - 3 | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | ||||||
Υπέρειας | 22/04 | 16:00 | Θύελλα Βασιλή | 5 - 0 | Σταυραετός | ||||||
Κρήνης | 22/04 | 16:00 | Νίκη Κρήνης | 1 - 0 | Φορτούνα Κουτσοχέρου | ||||||
Μυραϊκός- ρεπό |
To Top