Β' κατηγορία
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Αναγέννηση Φαρσάλων | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2 | Δόξα Ραχούλας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3 | Λαρισαϊκός | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4 | Προοδευτική Βερδικούσσας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
5 | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Φαλάνης | 25/05 | 18:00 | Προοδευτική Βερδικούσσας | 0 - 1 | Δόξα Ραχούλας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | 25/05 | 18:00 | Αναγέννηση Φαρσάλων | 0 - 0 | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | ||||||
Λαρισαϊκός- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αγίων Αναργύρων | 28/05 | 18:00 | Δόξα Ραχούλας | 6 - 4 | Αναγέννηση Φαρσάλων | ||||||
Νεάπολης Α΄ | 28/05 | 18:00 | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 0 - 1 | Λαρισαϊκός | ||||||
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βιολογικού Νέας Σμύρνης | 01/06 | 18:00 | Αναγέννηση Φαρσάλων | 5 - 0 | Προοδευτική Βερδικούσσας | ||||||
Νεάπολης Α΄ | 01/06 | 18:00 | Λαρισαϊκός | 1 - 0 | Δόξα Ραχούλας | ||||||
Χείμαρρος Μαρμαρίνης- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Φαλάνης | 04/06 | 18:00 | Προοδευτική Βερδικούσσας | 2 - 1 | Λαρισαϊκός | ||||||
Νεάπολης Α΄ | 04/06 | 18:00 | Δόξα Ραχούλας | 3 - 0 | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | ||||||
Αναγέννηση Φαρσάλων- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | 08/06 | 18:00 | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 2 - 1 | Προοδευτική Βερδικούσσας | ||||||
Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | 08/06 | 18:00 | Λαρισαϊκός | 0 - 3 | Αναγέννηση Φαρσάλων | ||||||
Δόξα Ραχούλας- ρεπό |
To Top