ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22-10-2022 | 16:30 | Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") | Δαμασιακός | - | Τύρναβος 2005 | 5 - 0 | |
2 | 29-10-2022 | 16:30 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Αχιλλέας Φαρσάλων | 0 - 7 | |
3 | 06-11-2022 | 15:00 | Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Οικονόμος Τσαριτσάνης | - | Τύρναβος 2005 | 2 - 1 | |
4 | 12-11-2022 | 15:00 | Δένδρων | Τύρναβος 2005 | - | Αστήρ Μελισσοχωρίου | 0 - 3 | |
5 | 20-11-2022 | 15:00 | Δένδρων | Τύρναβος 2005 | - | Πελασγιώτις Λάρισας | 1 - 2 | |
6 | 26-11-2022 | 15:00 | Ζαππείου | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Τύρναβος 2005 | 6 - 3 | |
7 | 04-12-2022 | 15:00 | Δένδρων | Τύρναβος 2005 | - | Φαλανιακός | 1 - 2 | |
8 | 10-12-2022 | 15:00 | Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") | Δόξα Βλαχογιαννίου | - | Τύρναβος 2005 | 3 - 1 | |
9 | 18-12-2022 | 14:30 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Κίσσαβος Συκουρίου | 1 - 1 | |
10 | 22-12-2022 | 15:00 | Μακρυχωρίου | Αετός Μακρυχωρίου | - | Τύρναβος 2005 | 0 - 1 | |
11 | 07-01-2023 | 15:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Σμόλικας Φαλάνης | 0 - 5 | |
12 | 15-01-2023 | 15:00 | Μαυροβουνίου | ΑΟ Μαυροβουνίου | - | Τύρναβος 2005 | 5 - 0 | |
13 | 21-01-2023 | 15:00 | Κιλελέρ (Κυψέλης) | ΑΕ Κιλελέρ | - | Τύρναβος 2005 | 8 - 1 | |
14 | 29-01-2023 | 15:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Δήμητρα Γιάννουλης | 0 - 1 | |
15 | 02-02-2023 | 15:00 | Γόννων | Όλυμπος Γόννων | - | Τύρναβος 2005 | 5 - 1 | |
16 | 05-02-2023 | 15:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Δαμασιακός | 0 - 2 | |
17 | 11-02-2023 | 15:00 | Φαρσάλων | Αχιλλέας Φαρσάλων | - | Τύρναβος 2005 | 7 - 0 | |
18 | 19-02-2023 | 15:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Οικονόμος Τσαριτσάνης | 0 - 3 | |
19 | 25-02-2023 | 15:30 | Μελισσοχωρίου | Αστήρ Μελισσοχωρίου | - | Τύρναβος 2005 | 4 - 0 | |
20 | 05-03-2023 | 15:30 | Ελευθερών | Πελασγιώτις Λάρισας | - | Τύρναβος 2005 | 6 - 2 | |
21 | 11-03-2023 | 15:30 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 0 - 2 | |
22 | 19-03-2023 | 16:00 | Φαλάνης | Φαλανιακός | - | Τύρναβος 2005 | 6 - 0 | |
23 | 26-03-2023 | 17:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Δόξα Βλαχογιαννίου | 1 - 2 | |
24 | 01-04-2023 | 17:00 | Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") | Κίσσαβος Συκουρίου | - | Τύρναβος 2005 | 3 - 1 | |
25 | 06-04-2023 | 17:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Αετός Μακρυχωρίου | 1 - 3 | |
26 | 09-04-2023 | 17:00 | Φαλάνης | Σμόλικας Φαλάνης | - | Τύρναβος 2005 | 3 - 0 | |
27 | 22-04-2023 | 17:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | ΑΟ Μαυροβουνίου | 0 - 2 | |
28 | 30-04-2023 | 17:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | ΑΕ Κιλελέρ | 0 - 7 | |
29 | 06-05-2023 | 17:00 | Βοηθ. Γιάννουλης | Δήμητρα Γιάννουλης | - | Τύρναβος 2005 | 3 - 0 | |
30 | 09-05-2023 | 17:00 | Αμπελώνος | Τύρναβος 2005 | - | Όλυμπος Γόννων | 0 - 2 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
BICI ROLAND | FATMIR | - | ||||
ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1992 | ||||
ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 1989 | ||||
ΓΑΛΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1984 | ||||
ΓΚΑΝΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΝΔΡΕΑΣ | 1993 | ||||
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1983 | ||||
ΚΑΛΕΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1991 | ||||
ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | - | ||||
ΚΑΡΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ | 1990 | ||||
ΚΑΤΣΑΡΟΣ-ΒΕΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2000 | ||||
ΚΑΤΣΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΛΑΖΑΡΟΣ | 1998 | ||||
ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1989 | ||||
ΚΟΚΟΜΠΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1991 | ||||
ΚΟΥΣΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1991 | ||||
ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ | 1986 | ||||
ΛΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | - | 1993 | ||||
ΛΟΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1992 | ||||
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΣΤΕΡΓΙΟΣ | - | ||||
ΜΕΖΙΝΗ ΕΡΜΗΣ | ΜΠΕΣΝΙΚ | 1991 | ||||
ΜΟΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | - | ||||
ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1980 | ||||
ΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 2000 | ||||
ΜΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1988 | ||||
ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ | ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ | - | ||||
ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΟΔΥΣΣΕΑΣ | 1993 | ||||
ΝΤΑΝΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1999 | ||||
ΝΤΟΥΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΦΩΤΤΗΣ | 1996 | ||||
ΟΥΓΙΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΛΑΜΠΡΟΣ | 1997 | ||||
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ | 1990 | ||||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1994 | ||||
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1992 | ||||
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 1999 | ||||
ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | 1997 | ||||
ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 2000 | ||||
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΒΙΚΤΩΡ | - | ||||
ΤΖΙΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | - | ||||
ΤΣΑΤΣΕΛΑΡΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ | ΠΑΝΑΓΙΟΤ | - | ||||
ΤΣΕΖΜΑ ΑΡΜΑΝΤΟ | ΘΑΝΑΣ | - | ||||
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ | - | ||||
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΙΟΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ | 1996 | ||||
ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1996 | ||||
ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1986 | ||||
ΧΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 |