ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16-10-2021 | 16:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 5 | |
2 | 24-10-2021 | 16:00 | Νέας Πολιτείας | Ομόνοια Λάρισας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 6 - 0 | |
3 | 07-11-2021 | 11:30 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Μύτικας Καλυβίων | 1 - 5 | |
4 | 13-11-2021 | 15:00 | Αναβάλλεται | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
5 | 20-11-2021 | 15:00 | Αναβάλλεται | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | ΑΟ Συκέας | 0 - 3 | |
6 | 28-11-2021 | 15:00 | Αναβάλλεται | Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
7 | 19-12-2021 | 15:00 | Αναβάλλεται | Όλυμπος Καρυάς | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
8 | 30-01-2022 | 15:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ακαδημία Τυρνάβου | 0 - 3 | |
10 | 12-02-2022 | 15:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
11 | 19-02-2022 | 15:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ομόνοια Λάρισας | 0 - 3 | |
12 | 13-03-2022 | 15:30 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Μύτικας Καλυβίων | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
13 | 19-03-2022 | 15:30 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | 0 - 3 | |
14 | 02-04-2022 | 16:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | ΑΟ Συκέας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 | |
15 | 10-04-2022 | 16:30 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Σ.Φ. Λάρισα '88 | 0 - 3 | |
16 | 16-04-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Όλυμπος Καρυάς | 0 - 3 | |
17 | 07-05-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Ακαδημία Τυρνάβου | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 0 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΟΥΓΟΥΛΟΥΛΗΣ ΘΕΜΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1983 | ||||
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1994 | ||||
ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ | 1987 | ||||
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1991 | ||||
ΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1981 | ||||
ΣΑΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1991 |