ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17-10-2021 | 16:00 | Ανθούπολης | Ανθούπολη | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 2 - 2 | |
2 | 23-10-2021 | 16:00 | Ναρθακίου | ΑΟ Ναρθακίου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 2 - 2 | |
3 | 31-10-2021 | 15:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Πελασγιώτις Λάρισας | 0 - 4 | |
5 | 14-12-2021 | 15:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Δόξα Ραχούλας | 1 - 1 | |
6 | 21-11-2021 | 15:00 | Υπέρειας | Δόξα Υπέρειας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 4 - 0 | |
7 | 05-12-2021 | 15:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ιπποκράτης | 0 - 2 | |
8 | 18-12-2021 | 15:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 0 - 1 | |
9 | 22-01-2022 | 15:00 | Αγίων Αναργύρων | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 4 - 0 | |
10 | 05-03-2022 | 15:30 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | ΑΟ Ελευθερών | 0 - 1 | |
11 | 05-02-2022 | 15:00 | Κουτσοχέρου | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 2 - 1 | |
12 | 13-02-2022 | 15:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ανθούπολη | 1 - 1 | |
13 | 19-02-2022 | 15:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | ΑΟ Ναρθακίου | 0 - 1 | |
14 | 12-03-2022 | 15:30 | Κουλουρίου | Πελασγιώτις Λάρισας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 2 - 0 | |
16 | 02-04-2022 | 16:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Δόξα Ραχούλας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 0 - 3 | |
17 | 10-04-2022 | 16:30 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Δόξα Υπέρειας | 1 - 4 | |
18 | 16-04-2022 | 17:00 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Ιπποκράτης | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 2 - 0 | |
19 | 01-05-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 3 - 0 | |
20 | 07-05-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | 0 - 3 | |
21 | 15-05-2022 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | ΑΟ Ελευθερών | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 3 - 0 | |
22 | 22-05-2022 | 17:30 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 0 - 3 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ | 1989 | ||||
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1989 | ||||
ΜΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | ΚΟΣΤΑ | 1996 | ||||
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 | ||||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1990 | ||||
ΡΑΙΔΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1978 | ||||
ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΘΩΜΑΣ | 1981 | ||||
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | - | ||||
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΥΛΟΣ | 1991 | ||||
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 1980 |