ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17-10-2020 | 16:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 2 | |
2 | 24-10-2020 | 16:00 | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 2 | |
3 | 01-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | |
4 | 07-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
5 | 15-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | |
6 | - | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μαρίνος Αντύπας | - | ||
7 | - | - | - | Μύτικας Καλυβίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
8 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Όλυμπος Καρυάς | - | |
9 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | ΑΟ Συκέας | - | |
10 | - | - | - | Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
11 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | |
12 | - | - | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
13 | - | - | - | Μαρίνος Αντύπας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
14 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μύτικας Καλυβίων | - | |
15 | - | - | - | Όλυμπος Καρυάς | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
16 | - | - | - | ΑΟ Συκέας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
17 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | |
18 | - | - | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | |
19 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | |
20 | - | - | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μαρίνος Αντύπας | - | |
21 | - | - | - | Μύτικας Καλυβίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1988 | ||||
ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ||||
ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2003 | ||||
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 2003 | ||||
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2001 | ||||
ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ ΕΝΕΑ | ΑΝΤΙ | 1999 | ||||
ΤΑΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΝΕΣΤΗΣ | 1998 | ||||
ΦΟΡΤΟΥΖΙ ΙΓΚΛΙΣ | ΡΕΛΙ | 2002 |