ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους ορισμούς διαιτητών για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών:

Αγώνες του Σαββάτου 21-09-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Δόξα Βλαχογιαννίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Φαλάνης Φαλανιακός-Αετός Μακρυχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-ΑΕ Κιλελέρ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Δόξα Αργυροπουλίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Δαμασιακός-Σμόλικας Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-Λάρισα 2012 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 22-09-2019
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 2η 17:00-Αμπελώνος Αμπελωνιακός-Τύρναβος 2005 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Σ.Σ. Ραψάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας-Όλυμπος Γόννων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Πουρναρίου Κίσσαβος Συκουρίου-Ιπποκράτης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Πελασγιώτις Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου-Χείμαρρος Μαρμαρίνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Φιλοκτήτης Μελιβοίας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος- 1η 17:00-Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Δόξα Βαλανίδας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-ΑΕ Βουναίνων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Καλοχωρίου Αστραπή Ν. Πολιτείας-Λαρισαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Πλατυκάμπου Αστήρ Μελισσοχωρίου-ΑΟ Ελευθερών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-Απόλλων Γαλήνης 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Παναγροτικός Νίκαιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Αναγέννηση Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος- 1η 17:00-Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-Ατρόμητος Βαμβακούς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
To Top