ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους ορισμούς διαιτητών για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών:

Αγώνες της Τρίτης 26-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 3ος Όμιλος- 1η 16:00-Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ -
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 4ος Όμιλος- 1η 16:00-Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-Ολυμπιακός Αμπελιάς ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
Αγώνες της Τετάρτης 27-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Κύπελλο-Β΄Φάση 4ος Όμιλος- 1η 16:00-Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης-Αχιλλέας Φαρσάλων ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ -
Αγώνες του Σαββάτου 30-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 16:00-Ροδιάς Αμπελωνιακός-Δόξα Βλαχογιαννίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 16:00-Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-Κεραυνός Δένδρων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 16:00-Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Κεραυνός Δρυμού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 16:00-Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 16:00-Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Νεάπολη Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 16:00-Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -ΑΕ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Αστήρ Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου-Αναγέννηση Καλοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Πανιώνιος Νέας Σμύρνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Πλατυκάμπου Απόλλων Γαλήνης 2016-Ηρακλής Χάλκης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Δόξα Αμυγδαλής Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Αναβάλλεται ΑΟ Αμπελοκήπων-Αστήρ Ν.Περιβολίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Θύελλα Ελάτειας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Στομίου Θερμαϊκός Στομίου-Αετός Αετολόφου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 3η 16:00-Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Δόξα Ομορφοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 16:00-Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Αναγέννηση Ζαππείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 16:00-Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή-Μυραϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 16:00-Βασιλή Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων-Διογένης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
Αγώνες της Κυριακής 31-10-2021
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Αχιλλέας Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-Δήμητρα Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Μαυροβουνίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Γιάννουλης Φαλανιακός-Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Δασοχωρίου Σμόλικας Φαλάνης-ΑΕ Κιλελέρ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας-Παναγροτικός Νίκαιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 5η 15:00-Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Όλυμπος Γόννων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 15:00-Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Φορτούνα Κουτσοχέρου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 15:00-Μάνδρας ΑΕ Μάνδρας 2016-Πελασγιώτις Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 15:00-Ανθούπολης Ανθούπολη-ΑΟ Ελευθερών Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 15:00-Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-Δόξα Ραχούλας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 15:00-Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 2η 11:30-Στεφανοβούνου Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μύτικας Καλυβίων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 2η 15:00-Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς-Σ.Φ. Λάρισα '88 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 2η 15:00-Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-ΑΟ Συκέας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 3η 15:00-Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου-ΑΕ Βουναίνων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί -
To Top