ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους ορισμούς διαιτητών για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών:

Αγώνες του Σαββάτου 29-01-2022
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Δόξα Βλαχογιαννίου ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΛΙΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Φαλάνης Φαλανιακός-Παναγροτικός Νίκαιας ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Ροδιάς Σμόλικας Φαλάνης-ΑΟ Μαυροβουνίου ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Δωτιέας Αγιάς ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Γόννων Όλυμπος Γόννων-Αμπελωνιακός ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Δόξα Αργυροπουλίου ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Ελευθερών Αστραπή Νέας Πολιτείας-Δήμητρα Γιάννουλης ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 14η 15:00-Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Φαρσάλων ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 10η 15:00-Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-ΑΕ Λάρισας ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑ ΤΑΝΙΑ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 10η 15:00-Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Τύρναβος 2005 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 10η 15:00-Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Κεραυνός Δένδρων ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 10η 15:00-Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας-Λαρισαϊκός ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 10η 15:00-Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 8η 15:00-Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Δόξα Αμυγδαλής ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΡΜΑΚΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 8η 15:00-Αναβάλλεται ΑΟ Αμπελοκήπων-Δόξα Ομορφοχωρίου ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 8η 15:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Αετός Αετολόφου ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΟΣΜΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 8η 15:00-Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Θύελλα Ελάτειας ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΟΥΠΕΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 8η 15:00-ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Αστήρ Ν.Περιβολίου-Θερμαϊκός Στομίου Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-16-1ος Όμιλος- 3η 10:00-Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-ΑΕ Λάρισας ΓΚΑΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-2ος Όμιλος- 3η 10:00-Αναβάλλεται Πελασγιώτις-Απόλλων Λάρισας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-2ος Όμιλος- 3η 12:00-Football park 442 Αβέρωφ Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας ΜΠΕΗ ΑΓΑΘΗ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-2ος Όμιλος- 3η 12:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Δήμητρα Γιάννουλης ΣΟΥΡΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-2ος Όμιλος- 3η 10:30-Αναβάλλεται Δωτιέας Αγιάς-Ηρακλής Λάρισας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-2ος Όμιλος- 3η 11:00-Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-2ος Όμιλος- 3η 11:00-Μακρυχωρίου Ολύμπικ Ακαδημία (1)-Απόλλων Λάρισας ΜΠΛΙΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-4ος Όμιλος- 3η 11:30-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ ΑΕ Λάρισας (2)-Εκπαιδευτήρια Ράπτου ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-4ος Όμιλος- 3η 12:00-Αναβάλλεται Δωτιέας Αγιάς-Αετός Μακρυχωρίου ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-16-2ος Όμιλος- 3η 10:00-Αναβάλλεται Αβέρωφ-Ηρακλής Λάρισας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΜΠΕΗ ΑΓΑΘΗ Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-16-2ος Όμιλος- 3η 10:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Δήμητρα Γιάννουλης ΣΟΥΡΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-16-2ος Όμιλος- 3η 10:00-Αναβάλλεται Πελασγιώτις-Απόλλων Λάρισας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-1ος Όμιλος- 3η 11:00-Αναβάλλεται Αστραπή Νέας Πολιτείας-Νίκη Μιχαήλ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-1ος Όμιλος- 3η 12:00-Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-ΑΕ Λάρισας (1) ΓΚΑΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-3ος Όμιλος- 3η 11:00-Αναβάλλεται Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αμπελωνιακός ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-3ος Όμιλος- 3η 10:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μπαράζ- Πηνειός-Δήμητρα Γιάννουλης ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-3ος Όμιλος- 3η 10:30-Αμπελώνος Αμπελωνιακός-Ατρόμητοι-θύελλα (3) ΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-3ος Όμιλος- 3η 11:30-Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας-Ολύμπικ Ακαδημία (2) ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-14-3ος Όμιλος- 3η 12:00-Αναβάλλεται Πελασγιώτις-ΑΕ Λάρισας (2) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
Αγώνες της Κυριακής 30-01-2022
Κατηγορία- Αγων/κή Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. διαιτ.
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 10η 15:00-Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Απόλλων Γαλήνης 2016 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 10η 15:00-Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 10η 15:00-Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016-Αναγέννηση Καλοχωρίου ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΟΥΡΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 10η 15:00-Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Κίσσαβος Συκουρίου ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 10η 15:00-Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Ηρακλής Χάλκης ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 10η 11:00-ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ ΑΟ Ναρθακίου-Δόξα Ραχούλας Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 10η 11:00-Ανθούπολης Ανθούπολη-Δόξα Υπέρειας ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 10η 11:00-Αναβάλλεται ΑΕ Μάνδρας 2016-ΑΟ Ελευθερών Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 10η 11:00-Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Ιπποκράτης-Φορτούνα Κουτσοχέρου ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 10η 11:00-Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 8η 12:30-Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Μύτικας Καλυβίων ΚΟΥΡΕΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 8η 15:00-Συκέας ΑΟ Συκέας-Ομόνοια Λάρισας ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 8η 15:00-Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 8η 15:00-ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Ακαδημία Τυρνάβου Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 9η 15:00-Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ ΜΩΥΣΗΣ ΚΟΣΜΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 9η 15:00-ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ ΑΕ Βουναίνων-Νίκη Κρήνης Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 9η 15:00-Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου-Μυραϊκός ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος- 18η 15:00-Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Διογένης Λάρισας ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -
διαιτητές Κ-16-1ος Όμιλος- 3η 10:30-Club Βουτυρίτσα Ακαδημία Τυρνάβου-Ατρόμητοι-Θύελλα ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ ΜΩΥΣΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-16-1ος Όμιλος- 3η 12:00-Αναβάλλεται Αστραπή Ν. Πολιτείας-ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-4ος Όμιλος- 3η 13:00-Olympic Park Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Μπαράζ Πηνειός ΣΟΥΠΕΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-1ος Όμιλος- 3η 12:30-Club Βουτυρίτσα Ακαδημία Τυρνάβου-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-3ος Όμιλος- 3η 11:30-Αναβάλλεται Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
διαιτητές Κ-12-3ος Όμιλος- 3η 11:30-Βοηθ. Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ατρόμητοι-Θύελλα (2) ΚΟΥΤΙΝΑ ΤΑΝΙΑ Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί --------------------- -
To Top