ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
Στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους ορισμούς διαιτητών για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών:
Αγώνες της Τρίτης 19-03-2024 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Κατηγορία- Αγων/κή | Ώρα-Γήπεδο | Αναμέτρηση | Διαιτητής | 1ος Βοηθός | 2ος Βοηθός | Παρ. διαιτ. | |
Κ-15-1ος Όμιλος- 8η | 16:30-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Απόλλων Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Αγώνες της Τετάρτης 20-03-2024 | |||||||
Κατηγορία- Αγων/κή | Ώρα-Γήπεδο | Αναμέτρηση | Διαιτητής | 1ος Βοηθός | 2ος Βοηθός | Παρ. διαιτ. | |
Κύπελλο-7η Φάση Ημιτελική- 1η | 16:00-Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Δόξα Βλαχογιαννίου-Σμόλικας Φαλάνης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Αγώνες του Σαββάτου 23-03-2024 | |||||||
Κατηγορία- Αγων/κή | Ώρα-Γήπεδο | Αναμέτρηση | Διαιτητής | 1ος Βοηθός | 2ος Βοηθός | Παρ. διαιτ. | |
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 19η | 16:00-Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") | Δόξα Βλαχογιαννίου-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 19η | 16:00-Αιγάνης | Αναγέννηση Ολύμπου-Αναγέννηση Ευαγγελισμού | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 19η | 16:00-Γιάννουλης | Δήμητρα Γιάννουλης-Δόξα Βαλανίδας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 19η | 16:00-Αμπελοκήπων | ΑΟ Αμπελοκήπων-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 19η | 16:00-Τυρνάβου | Τύρναβος 2005 -Λαρισαϊκός | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Τερψιθέας | Μαχητής Τερψιθέας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Γαλήνης | Απόλλων Γαλήνης 2016-Χείμαρρος Μαρμαρίνης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή-Αστήρ Μελισσοχωρίου | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Τοξότης Λάρισας-Αστραπή Νέας Πολιτείας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Νέας Πολιτείας | Ομόνοια Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Αετολόφου Αγιάς | Αετός Αετολόφου-ΑΟ Ναρθακίου | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 19η | 16:00-Ελευθερών | ΑΟ Ελευθερών-ΠΑΟΛ Αβέρωφ | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-1ος Όμιλος- 10η | 09:30-Αμπελοκήπων | Αμπελόκηποι-ΑΕ Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-1ος Όμιλος- 10η | 10:00-Αβέρωφ | Αβέρωφ Λάρισας-Ανθούπολη | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-1ος Όμιλος- 10η | 10:00-Κοιλάδας | Ηρακλής Λάρισας (1)-Πελασγιώτις | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-1ος Όμιλος- 10η | 11:00-Αμπελοκήπων | Αμπελόκηποι-ΑΕ Λάρισας (1) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-2ος Όμιλος- 10η | 09:30-Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Λαρισαϊκός-Δήμητρα Γιάννουλης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-2ος Όμιλος- 10η | 09:30-Club Βουτυρίτσα | Ατρόμητοι-Θύελλα-ΑΕ Λάρισας (2) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-2ος Όμιλος- 10η | 11:00-Φιλιππούπολης | Απόλλων Λάρισας-Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-3ος Όμιλος- 8η | 10:30-Αμπελώνος | Αμπελωνιακός-ΠΟ Ελασσόνας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-3ος Όμιλος- 8η | 10:30-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου | Ακαδημία Τυρνάβου-Σμόλικας Φαλάνης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-3ος Όμιλος- 8η | 11:00-Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | ΑΕ Λάρισας (3)-Μύτικας Καλυβίων | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-2ος Όμιλος- 10η | 09:30-Φιλιππούπολης | Απόλλων Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-2ος Όμιλος- 10η | 09:30-Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | Νίκη Μιχαήλ-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-2ος Όμιλος- 10η | 12:00-Κοιλάδας | Ηρακλής Λάρισας (2)-Δήμητρα Γιάννουλης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-1ος Όμιλος- 10η | 11:00-Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Λαρισαϊκός-ΑΕ Λάρισας (1) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-1ος Όμιλος- 10η | 12:30-Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Μπαράζ Πηνειός-Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-1ος Όμιλος- 10η | 12:30-Φιλιππούπολης | Απόλλων Λάρισας (1)-Α.Ε.Σ. Χαραυγή | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-1ος Όμιλος- 10η | 13:00-Club Βουτυρίτσα | Ατρόμητοι-Θύελλα (1)-Αστραπή Νέας Πολιτείας (1) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-2ος Όμιλος- 10η | 12:30-Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | ΑΕ Λάρισας (2)-Νεάπολη Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-2ος Όμιλος- 10η | 12:30-Αμπελοκήπων | Αμπελόκηποι-Απόλλων Λάρισας (2) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-3ος Όμιλος- 10η | 12:00-Football park 442 | Ηρακλής Λάρισας-Πελασγιώτις | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-3ος Όμιλος- 10η | 12:30-Ελασσόνας | ΠΟ Ελασσόνας-Αστέρια Τυρνάβου | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 16η | 16:00-Δασοχωρίου | Ατρόμητος Δασοχωρίου-Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 16η | 16:00-Πλατανουλίων | Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων-Μαρίνος Αντύπας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 16η | 16:00-Νεάπολης Β' | Νεάπολη Λάρισας-Διογένης Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 16η | 16:00-Στομίου | Θερμαϊκός Στομίου-Θύελλα Ελάτειας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 16η | 16:00-Αμυγδαλής | Δόξα Αμυγδαλής-Αναγέννηση Καλοχωρίου | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 16η | 16:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Μυραϊκός-Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 16η | 16:00-Ομορφοχωρίου | Δόξα Ομορφοχωρίου-Δάφνη Γλαύκης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Αγώνες της Κυριακής 24-03-2024 | |||||||
Κατηγορία- Αγων/κή | Ώρα-Γήπεδο | Αναμέτρηση | Διαιτητής | 1ος Βοηθός | 2ος Βοηθός | Παρ. διαιτ. | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ιπποκράτης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Αργυροπουλίου | Δόξα Αργυροπουλίου-ΑΟ Μαυροβουνίου | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Γόννων | Όλυμπος Γόννων-Ηρακλής Λάρισας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Φιλιππούπολης | Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Κίσσαβος Συκουρίου-Παναγροτικός Νίκαιας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Αγίων Αναργύρων | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Σμόλικας Φαλάνης | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Δασοχωρίου | Φαλανιακός-ΠΟ Ελασσόνας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Μελίας | Πελασγιώτις Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος- 28η | 16:00-Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") | Δαμασιακός-Ανθούπολη | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 19η | 16:00-Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς-Προοδευτική Βερδικούσσας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-1ος Όμιλος- 10η | 10:30-Club Βουτυρίτσα | Ατρόμητοι-Θύελλα-Δωτιέας Αγιάς | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-1ος Όμιλος- 10η | 10:00-Κοιλάδας | Ηρακλής Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-14-1ος Όμιλος- 10η | 12:30-Βοηθ. Νέας Πολιτείας | Αστραπή Νέας Πολιτείας-Δωτιέας Αγιάς | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-16-2ος Όμιλος- 10η | 09:30-Βοηθ. Νέας Πολιτείας | Αστραπή Ν. Πολιτείας-Αστέρια Τυρνάβου | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Κ-12-2ος Όμιλος- 10η | 11:00-Βοηθ. Νέας Πολιτείας | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2)-Ατρόμητοι-Θύελλα (2) | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 16η | 16:00-Αμπελώνος | Αμπελωνιακός-Α.Ο. Αίαντας Καλλιθέας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος- 16η | 16:00-Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - | |
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος- 16η | 16:00-Χαλκιάδων | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Α.Ε Δόξα Ραχούλας | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | Δεν έχει ορισθεί | - |