Κ-14
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | 18 | 6 | 35 | 6 | 0 | 0 | 35 | 0 | 3 | 0 | 0 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | ||||
2 | ΑΕ Λάρισας (1) | 17 | 8 | 32 | 5 | 2 | 1 | 39 | 7 | 3 | 1 | 0 | 30 | 3 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 0 | ||||
3 | Ηρακλής Λάρισας | 15 | 8 | 18 | 4 | 3 | 1 | 28 | 10 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 22 | 4 | 0 | ||||
4 | Δωτιέας Αγιάς | 8 | 6 | 5 | 2 | 2 | 2 | 15 | 10 | 1 | 1 | 2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||||
5 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | 7 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 17 | 17 | 1 | 0 | 1 | 9 | 6 | 1 | 1 | 2 | 8 | 11 | 0 | ||||
6 | Αμπελόκηποι | 5 | 8 | -21 | 1 | 2 | 5 | 13 | 34 | 1 | 1 | 3 | 11 | 16 | 0 | 1 | 2 | 2 | 18 | 0 | ||||
7 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | 0 | 8 | -69 | 0 | 0 | 8 | 2 | 71 | 0 | 0 | 3 | 0 | 27 | 0 | 0 | 5 | 2 | 44 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αετολόφου Αγιάς | 11/11 | 10:00 | Δωτιέας Αγιάς | 10 - 1 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | ||||||
Αμπελοκήπων | 09/12 | 11:30 | Αμπελόκηποι | 0 - 7 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 23/12 | 12:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 3 - 3 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Αστραπή Νέας Πολιτείας- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Θεσσαλικού | 18/11 | 10:45 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | 0 - 13 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | ||||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 18/11 | 11:00 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | 1 - 5 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Κοιλάδας | 19/11 | 11:00 | Ηρακλής Λάρισας | 2 - 2 | Αμπελόκηποι | ||||||
Δωτιέας Αγιάς- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Θεσσαλικού | 02/12 | 12:30 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | 0 - 11 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Αγιάς | 03/12 | 11:00 | Δωτιέας Αγιάς | 1 - 1 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | ||||||
Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | 03/12 | 12:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 12 - 0 | Αμπελόκηποι | ||||||
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1)- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αναβάλλεται | 23/12 | 12:30 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | - | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | ||||||
Αμπελοκήπων | 20/01 | 10:00 | Αμπελόκηποι | 10 - 0 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | ||||||
Αγιάς | 13/03 | 16:30 | Δωτιέας Αγιάς | 0 - 3 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κοιλάδας | 13/01 | 12:00 | Ηρακλής Λάρισας | 3 - 1 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | ||||||
Βιολογικού Νέας Σμύρνης | 13/01 | 12:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 9 - 0 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | ||||||
Αναβάλλεται | 13/01 | 12:30 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | - | Δωτιέας Αγιάς | ||||||
Αμπελόκηποι- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 27/01 | 11:00 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | 2 - 0 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Αμπελοκήπων | 27/01 | 11:00 | Αμπελόκηποι | 1 - 6 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | ||||||
Αγιάς | 27/01 | 12:00 | Δωτιέας Αγιάς | 1 - 5 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Α.Ε.Σ. Χαραυγή- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κοιλάδας | 10/02 | 10:00 | Ηρακλής Λάρισας | 0 - 2 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (1) | ||||||
Αμπελοκήπων | 11/02 | 09:30 | Αμπελόκηποι | 0 - 0 | Δωτιέας Αγιάς | ||||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 11/02 | 11:00 | Αστραπή Νέας Πολιτείας | 8 - 1 | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | ||||||
ΑΕ Λάρισας (1)- ρεπό |