ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:
Αγώνες της Τρίτης 19-03-2024 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | |||||||||||||||||||
Αγώνες της Τετάρτης 20-03-2024 | ||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | |||||||||||||||||||
Κύπελλο-7η Φάση Ημιτελική-1η | 16:00 | Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Δόξα Βλαχογιαννίου-Σμόλικας Φαλάνης | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Αγώνες του Σαββάτου 23-03-2024 | ||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | |||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η | 16:00 | Γιάννουλης | Δήμητρα Γιάννουλης-Δόξα Βαλανίδας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η | 16:00 | Αμπελοκήπων | ΑΟ Αμπελοκήπων-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η | 16:00 | Αιγάνης | Αναγέννηση Ολύμπου-Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η | 16:00 | Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") | Δόξα Βλαχογιαννίου-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η | 16:00 | Τυρνάβου | Τύρναβος 2005 -Λαρισαϊκός | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Τερψιθέας | Μαχητής Τερψιθέας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Γαλήνης | Απόλλων Γαλήνης 2016-Χείμαρρος Μαρμαρίνης | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Τοξότης Λάρισας-Αστραπή Νέας Πολιτείας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Ελευθερών | ΑΟ Ελευθερών-ΠΑΟΛ Αβέρωφ | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή-Αστήρ Μελισσοχωρίου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Νέας Πολιτείας | Ομόνοια Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η | 16:00 | Αετολόφου Αγιάς | Αετός Αετολόφου-ΑΟ Ναρθακίου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η | 16:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Νεάπολη Λάρισας-Διογένης Λάρισας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η | 16:00 | Δασοχωρίου | Ατρόμητος Δασοχωρίου-Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η | 16:00 | Ομορφοχωρίου | Δόξα Ομορφοχωρίου-Δάφνη Γλαύκης | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η | 16:00 | Στομίου | Θερμαϊκός Στομίου-Θύελλα Ελάτειας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | ||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η | 16:00 | Αμυγδαλής | Δόξα Αμυγδαλής-Αναγέννηση Καλοχωρίου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - |