ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 10-12-2022
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΡΟΥΠΕΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου-Σμόλικας Φαλάνης - ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Φαλάνης Φαλανιακός-Δήμητρα Γιάννουλης - ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΚΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Κιλελέρ - ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Γόννων Όλυμπος Γόννων-Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Τύρναβος 2005 - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Πελασγιώτις Λάρισας - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΚΡΙΑΠΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-8η 15:00 Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου-ΑΟ Μαυροβουνίου - ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΝΟΣ
ΜΙΧΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-Μύτικας Καλυβίων - ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Μελίας Αναγέννηση Δ.Αρμενίου-Δόξα Αμυγδαλής - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΠΕΛΜΕΖΑ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων - ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΣΙΝΟΣ
ΣΟΥΡΛΑΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός-ΑΟ Ναρθακίου - ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΕΗ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Αετός Αετολόφου - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΟΥΛΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Θύελλα Βασιλή - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΡΕΒΕΛΟΣ
ΦΑΚΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ιπποκράτης - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΡΟΣ
ΚΟΥΤΙΝΑ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Αμπελωνιακός - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Δόξα Αργυροπουλίου - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Δόξα Βαλανίδας-ΑΕ Λάρισας - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΑΓΚΑΣ
ΜΠΑΛΤΖΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Κεραυνός Δρυμού - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-6η 15:00 Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΣ
Αγώνες της Κυριακής 11-12-2022
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Νεάπολη Λάρισας-Προοδευτική Βερδικούσσας - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Τοξότης Λάρισας - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Όλυμπος Καρυάς - ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΚΑΓΚΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Μαρίνος Αντύπας-Ηρακλής Καλλιθέας - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Ανθούπολη - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΛΙΩΤΗΣ
ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Στομίου Θερμαϊκός Στομίου-Λαρισαϊκός - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΙΚΟΣ
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-6η 15:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Αστραπή Νέας Πολιτείας - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΡΕΒΕΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-6η 15:00 Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-6η 15:00 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Μαχητής Τερψιθέας - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΟΛΙΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-6η 15:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΛΑΣ
ΓΟΥΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-6η 15:00 Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-ΑΟ Ελευθερών - ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
To Top