ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

error: error: error: error:
Αγώνες της Τρίτης 19-03-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες της Τετάρτης 20-03-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες της Πέμπτης 21-03-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες της Παρασκευής 22-03-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες του Σαββάτου 23-03-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Φαλάνης Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012-Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου-Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-17η 15:30 Δεν έχει ορισθεί Δίας 2018-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-17η 15:30 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Ολυμπιακός Χειμαδίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-17η 15:30 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-17η 15:30 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-17η 15:30 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Άρης Κουλουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ-17η 15:30 Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης-Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-18η 15:30 Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-18η 15:30 Δεν έχει ορισθεί Αστήρ Ν.Περιβολίου-Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-18η 15:30 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-18η 15:30 Δεν Διεξάγεται Πελασγιώτις Λάρισας-Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός3 - 0 Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-18η 15:30 Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016-Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ-18η 15:30 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Αετός Αετολόφου - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top