ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

error:
Αγώνες της Κυριακής 26-01-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-Δόξα Βλαχογιαννίου2 - 0 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Τύρναβος 2005 2 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΜΠΛΙΩΝΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-Αετός Μακρυχωρίου0 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΖΑΣ
ΜΑΝΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-Δόξα Αργυροπουλίου3 - 0 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΟΥ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Λάρισα 20123 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
ΚΟΣΜΑΝΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Τυρνάβου Δαμασιακός-Αχιλλέας Φαρσάλων2 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΣ
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-ΑΕ Κιλελέρ0 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-18η 15:00 Αμπελώνος Αμπελωνιακός-Φαλανιακός1 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Μύτικας Καλυβίων3 - 1 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΝΑΣ
ΤΣΕΝΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση0 - 1 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Δασοχωρίου-Α.Ε.Σ. Χαραυγή3 - 0 Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Συκέας ΑΟ Συκέας-Ηρακλής Πλατανουλίων1 - 3 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ
ΚΟΥΡΕΤΣΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς-Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου4 - 0 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΟΥΡΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Σ.Φ. Λάρισα '886 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ
ΝΑΤΣΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Ανθούπολης Ανθούπολη-Τοξότης Λάρισας1 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ
ΣΚΡΙΑΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Δόξα Ομορφοχωρίου2 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ
ΣΚΑΡΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Αναγέννηση Πυργετού 20160 - 4 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΟΥΛΑΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
Αγώνες της Τετάρτης 29-01-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
To Top