ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

error:
Αγώνες της Παρασκευής 22-11-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες του Σαββάτου 23-11-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Δόξα Βλαχογιαννίου-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου-Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Αγίων Αναργύρων Αστραπή Ν. Πολιτείας-ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Στεφανοβούνου Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 24-11-2019
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Δαμασιακός-Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-11η 15:00 Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016-Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Πλατυκάμπου Δόξα Ομορφοχωρίου-Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-7η 15:00 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-7η 15:00 Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-7η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Νεάπολη Λάρισας-Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-7η 15:00 Σταυρού Σταυραετός-Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-7η 15:00 Αμυγδαλέας Α.Ε.Μάνδρας 2016-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-7η 15:00 Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top