ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες της Τρίτης 20-02-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-6η Φάση Προημιτελική-1η 15:30 Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φαρσάλων4 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΟΣ
ΜΠΛΙΩΝΑΣ
Αγώνες της Τετάρτης 21-02-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-6η Φάση Προημιτελική-1η 15:30 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Απόλλων Λάρισας - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΝΑΚΑΣ
Αγώνες της Πέμπτης 22-02-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-6η Φάση Προημιτελική-1η 15:30 Τυρνάβου Σμόλικας Φαλάνης-Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες του Σαββάτου 24-02-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 15:30 Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η 15:30 Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η 15:30 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η 15:30 Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου-Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η 15:30 Δρυμού Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η 15:30 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-16η 15:30 Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας-Αναγέννηση Ολύμπου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Ανάβρας Φιλοκτήτης Μελιβοίας-ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-Μαχητής Τερψιθέας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Αστραπή Νέας Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-13η 15:30 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022-Α.Ο. Αίαντας Καλλιθέας - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 25-02-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Ανθούπολης Ανθούπολη-Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ ΠΟ Ελασσόνας-Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Δασοχωρίου Φαλανιακός-Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Γόννων Όλυμπος Γόννων-Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-23η 11:30 Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Αμπελιάς Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 15:30 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-13η 11:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-13η 12:00 Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-13η 15:30 Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-13η 15:30 Πλατανουλίων Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων-Π. Α.Ο. Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 12:00 Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top