ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 31-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται ΑΟ Μαυροβουνίου-Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται Δωτιέας Αγιάς-ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται Αχιλλέας Φαρσάλων-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται Αστραπή Νέας Πολιτείας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται Όλυμπος Γόννων-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Ακύρωση Δήμητρα Γιάννουλης-Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται Δόξα Βλαχογιαννίου-Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται ΑΕ Κιλελέρ-Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Ακαδημία Τυρνάβου-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Νεάπολη Λάρισας-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Κεραυνός Δρυμού-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Ροδιακός-Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Ατρόμητος Δασοχωρίου-Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Αναγέννηση Πυργετού 2016-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Απόλλων Γαλήνης 2016-Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Κίσσαβος Συκουρίου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται ΑΟ Ελευθερών-Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Αναβάλλεται Θερμαϊκός Στομίου-ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Αναβάλλεται Θύελλα Ελάτειας-Ομόνοια Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Αναβάλλεται Προοδευτική Ανάβρας-Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 01-11-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αναβάλλεται Σμόλικας Φαλάνης-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Φορτούνα Κουτσοχέρου-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Ανθούπολη-Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Ακύρωση Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Δόξα Ραχούλας-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται ΑΟ Ναρθακίου-ΑΕ Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Αναβάλλεται Δόξα Ομορφοχωρίου-Αετός Αετολόφου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Σ.Φ. Λάρισα '88 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται ΑΟ Συκέας-Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Μαρίνος Αντύπας-Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 11:30 Αναβάλλεται Διογένης Λάρισας-Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Μαχητής Τερψιθέας-Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Νίκη Κρήνης-Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Τοξότης Λάρισας-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top