ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 31-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Γόννων Όλυμπος Γόννων-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Ακύρωση Δήμητρα Γιάννουλης-Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Νεάπολη Λάρισας-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Ροδιάς Ροδιακός-Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-5η 15:00 Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Ηρακλής Χάλκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Ραψάνης Αναγέννηση Πυργετού 2016-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Πλατυκάμπου Απόλλων Γαλήνης 2016-Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-5η 15:00 Αναβάλλεται Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας-Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Στομίου Θερμαϊκός Στομίου-ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Ομόνοια Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 01-11-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-6η 15:00 Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Ακύρωση Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-ΑΕ Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-5η 15:00 Ανθούπολης Ανθούπολη-Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 15:00 Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Αετός Αετολόφου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Στεφανοβούνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Σ.Φ. Λάρισα '88 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-3η 15:00 Συκέας ΑΟ Συκέας-Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 11:30 Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας-Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 15:00 Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 15:00 Αναβάλλεται Νίκη Κρήνης-Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-3η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top