ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες της Τετάρτης 21-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Δόξα Βαλανίδας1 - 2 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΚΟΥΡΕΤΣΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Χείμαρρος Μαρμαρίνης1 - 2 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας-Λαρισαϊκός4 - 3 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΧΡΗΣ
ΜΠΑΚΛΑΒΑ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Κίσσαβος Συκουρίου1 - 4 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Απόλλων Γαλήνης 20162 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
ΣΚΑΡΠΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-Δάφνη Γλαύκης2 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ
ΘΥΜΙΟΥ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Μάνδρας ΑΕ Μάνδρας 2016-Ηρακλής Χάλκης1 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 4ος Όμιλος-1η 16:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Ανθούπολη1 - 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 4ος Όμιλος-1η 16:00 Κρήνης Νίκη Κρήνης-Πανιώνιος Νέας Σμύρνης2 - 3 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνες της Πέμπτης 22-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Στεφανοβούνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Κεραυνός Δρυμού - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ
ΣΚΑΡΠΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Κεραυνός Δένδρων - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΤΑΝΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων-Ροδιακός - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ
διαιτητές Κύπελλο-2η Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Ιπποκράτης - ΤΣΕΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ
Αγώνες του Σαββάτου 24-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 16:00 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 16:00 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 16:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 16:00 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 16:00 Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-2ος Όμιλος-4η 16:00 Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης-Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 16:00 Κρήνης Δόξα Υπέρειας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 16:00 Αναβάλλεται Αναγέννηση Φαρσάλων-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 16:00 Ακύρωση ΑΕ Βουναίνων-Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 16:00 Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 16:00 Μάνδρας ΑΕ Μάνδρας 2016-ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 16:00 Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η 16:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Αετός Αετολόφου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η 16:00 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η 16:00 Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας-Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-3η 16:00 Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου-Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Συκέας ΑΟ Συκέας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός-Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Αναβάλλεται Θύελλα Βασιλή-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 25-10-2020
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Ακύρωση Τύρναβος 2005 -Αστραπή Νέας Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-5η 15:00 Φαλάνης Φαλανιακός-ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 15:00 Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 15:00 Ροδιάς Ροδιακός-Κεραυνός Δρυμού - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Ιπποκράτης-Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 15:00 Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές A1 Κατηγορία-1ος Όμιλος-4η 15:00 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 11:30 Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων-Όλυμπος Καρυάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 15:00 Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top