ΓΗΠΕΔΑ ΤΟΥ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γήπεδα του Ν. Λάρισας και οι ομάδες που τα χρησιμοποιούν.

ΓήπεδοΟμάδες που το χρησιμοποιούν
Ael F.C. Arena
Angel Park (πρώην Athletic Hall) ΑΕ Λάρισας (Γ), ΑΕ Λάρισας Κορασίδες, ΑΕ Λάρισας (1), ΑΕ Λάρισας (2), ΑΕ Λάρισας, ΑΕ Λάρισας (3), ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
Baraze
Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ, Νίκη Μιχαήλ, Νίκη Μιχαήλ, Νίκη Μιχαήλ (1), Νίκη Μιχαήλ (2), Νίκη Μιχαήλ (2), Νίκη Μιχαήλ (1), Νίκη Μιχαήλ (2), Νίκη Μιχαήλ, Νίκη Μιχαήλ (1), Νίκη Μιχαήλ (2)
Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας, Ατρόμητοι Θύελλα, Ατρόμητοι-Θύελλα, Ατρόμητοι-θύελλα (2), Ατρόμητοι-θύελλα (2), Ατρόμητοι-Θύελλα (1), Ατρόμητοι-Θύελλα, Ατρόμητοι-Θύελλα (2), Ατρόμητοι/Θύελλα, Ατρόμητοι-Θύελλα (1), Ατρόμητοι-Θύελλα (2), Ατρόμητοι-Θύελλα, Ατρόμητοι-Θύελλα (3)
Football park 442 Πελασγιώτις (2), Πελασγιώτις (1), Πελασγιώτις (3), Πελασγιώτις, Πελασγιώτις
Larissa Sport Center
Maracana Πλίτση Ακαδημια Πλιτση
Olympic Park Ολύμπικ Ακαδημία, Ολυμπικ 3, Ολύμπικ Ακαδημία, Ακαδημία Ολύμπικ (2), Ακαδημία Ολύμπικ (1), Ακαδημία Ολύμπικ, Ολύμπικ Ακαδημία (1), Ολύμπικ Ακαδημία (2), Ολύμπικ Ακαδημία
Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ , Αβέρωφ Λάρισας, Αβέρωφ, Αβέρωφ, Αβέρωφ Λάρισας, Αβέρωφ Λάρισας (1), Αβέρωφ Λάρισας (2), Αβέρωφ Λάρισας (1), Αβέρωφ Λάρισας (2), Αβέρωφ Λάρισας, Αβέρωφ Λάρισας (3)
Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
Αγιάς Δωτιέας Αγιάς, Δωτιέας Αγιάς, Δωτιέας Αγιάς, Ακαδημία Αγιάς 2018, Δωτιέας Αγιάς
Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου
Αζώρου
Αιγάνης Α.Σ. Όλυμπος Αιγάνης, ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
Ακύρωση
Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας, Ηρακλής Λάρισας (2), Ηρακλής Λάρισας (1), Ηρακλής Λάρισας
Αλκαζάρ
Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς
Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων, Αμπελόκηποι, Αμπελόκηποι (2), Αμπελόκηποι, Αμπελόκηποι, Αμπελόκηποι, Αμπελόκηποι, Αμπελόκηποι (1), Αμπελόκηποι (2)
Αμπελώνος Αμπελωνιακός, Ροδιακός, Αμπελωνιακός, Αμπελωνιακός, Αμπελωνιακός, Αμπελωνιακός
Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας, ΑΕ Μάνδρας 2016
Αμυγδαλής Δόξα Αμυγδαλής
Αναβάλλεται
Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας
Ανεβλήθη
Ανθούπολης Ανθούπολη, Σ.Φ. Λάρισα '88, Ανθούπολη, Ανθούπολη, Ανθούπολη
Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου, Δόξα Αργυροπουλίου, Δόξα Αργυροπουλίου
Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου, Λέοντες Αρμενίου
Ασπρόγειας
Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς
Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή, Θύελλα Βασιλή, ΘΥΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΗ, Αναγέννηση Φαρσάλων
Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας, Προοδευτική Βερδικούσας
Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης, Λαρισαϊκός, Πανιώνιος Ν. Σμύρνης, Λαρισαϊκός, Λαρισαϊκός, Λαρισαϊκός, Πανιώνιος Ν. Σμύρνης
Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου, Δόξα Βλαχογιαννίου, Δόξα Βλαχογιαννίου
Βοηθ. Αμπελώνος
Βοηθ. Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης
Βοηθ. Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας, ΠΟ Ελασσόνας, ΠΟ Ελασσόνας, ΠΟ Ελασσόνας, Ακαδημία ΠΟΕ, Α.ΠΟ. Ελασσόνας
Βοηθ. Νέας Πολιτείας Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση, Αστραπή Ν. Πολιτείας, Αστραπή Νέας Πολιτείας, Αστραπή Ν.Πολιτείας(2), Αστραπή Νέας Πολιτείας, Αστραπή Ν. Πολιτείας (1), Αστραπή Ν. Πολιτείας (2), Αστραπή Νέας Πολιτείας (1), Αστραπη Ν.Πολιτειας (2), Αστραπή Ν. Πολιτείας (2), Αστραπή Νέας Πολιτείας (1)
Βοηθ. Τσαριτσάνης Οικονόμος Τσαριτσάνης, Οικονόμος Τσαριτσάνης, Οικονόμος Τσαριτσάνης
Βοηθ. Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου, Ακαδημία Τυρνάβου, Τύρναβος 2005/Δόξα Βλαχογιαννίου, Τύρναβος 2005, Ακαδημία Τυρνάβου, Ακαδημία Τυρνάβου
Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως, Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων, Ακαδημια Αχιλλέως
Βοηθητικό Βιολογικού Πανιώνιος Νέας Σμύρνης, Λαρισαϊκός
Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων
Βρυοτόπου Βρυότοπος
Βρυσιών Απόλλων Βρυσιών
Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Λάρισα 2012, Ιπποκράτης, Μπαράζ Πηνειός
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας, Μαρίνος Αντύπας, ΑΕ Λάρισας, Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός, ΑΕ Λάρισας, Μπαράζ- Πηνειός, Μπαράζ Πηνειός, Μπαράζ Πηνειός (2), ΑΕ Λάρισας
Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας, ΑΕ Λάρισας, Πηνειός Λάρισας, ΑΕΛ Προμηθέας, Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός, ΑΕΛ Προμηθέας, ΑΕΛ Προμηθέας, Ιπποκράτης Λάρισας, Μπαράζ Πηνειός, Μπαράζ Πηνειός (1), Μπάραζ Πηνειός (3), Μπαράζ Πηνειός (2)
Γαλανόβρυσης
Γαλήνης
Γερανείων
Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης, Δήμητρα Γιάννουλης, Δήμητρα Γιάννουλης, Δήμητρα Γιάννουλης
Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης, Δάφνη Γλαύκης, Δίας- Δάφνη Γλαύκης, Δάφνη Γλαύκης, Δάφνη Γλαύκης
Γόννων Όλυμπος Γόννων, Όλυμπος Γόννων, Όλυμπος Γόννων, Όλυμπος Γόννων
Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός, Δαμασιακός, Δαμασιακός, Δαμασιακός
Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου, Δόξα Βαλανίδας
Δελερίων Αστραπή Δελερίων
Δεν Διεξάγεται
Δεν έχει ορισθεί Αστέρας Τυρνάβου 2010, Α. Π. Πλίτση, Ελασσόνα 2013, Π.Α.Ο. Καλαμακίου, Ποσειδών Λάρισας, Άρης Χαράς, Ολύμπικ Ακαδημία, Όλυμπος Ολυμπιάδας, Δήμητρα, Εθνικός Ολύμπου, Χυρετιακός Δομένικου, Καμβουνιακός Δεσκάτης, Προμηθέας - Πλατύκαμπος, Τοξότης Λάρισας 2, Τσαριτσάνη-Καρυά, Ομόνοια - Ακαδ. Πλίτση 2, ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 1, Κεραυνος Δρυμου- ΑΠΟΕΛ, Τυρναβος 2005-Ακ. Τυρνάβου, Πηνειός (1), Πηνειός (2), Πελασγιώτις, Πελασγιώτις, Νίκη Μιχαήλ (3), Προμηθέας-Μαχητης (1), Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια, Ακαδ.Πλίτση (2), Προμηθέας (2), Πηνειός (3), Προμηθέας (2), ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ, Δαμασιακός-Βλαχογιάννι, Προμηθέα
Δένδρων Κεραυνός Δένδρων
Δεσκάτης
Δήμητρας Αγιάς
Δήμου Λάρισας
Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός
Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου
Δολίχης Δολιχιακός, Ολυμπος Πυθίου
Δομενίκου Χυρετιακός Δομένικου
Δρυμού Κεραυνός Δρυμού
Εκπαιδευτήρια Ράπτου Εκπαιδευτήρια Ράπτου (1), Εκπαιδευτήρια Ράπτου (2)
Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας, Π Ο Ελασσόνας 2, Κεραυνος Δρυμου- ΑΠΟΕΛ, Π Ο Ελασσόνας 2, Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας, Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ, ΠΟΕ-Ακαδ.Ποδ/ρου Ελασσόνας 2, ΠΟ Ελασσόνας, Α.ΠΟ. Ελασσόνας, Α.ΠΟ. Ελασσόνας
Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας, Φλόγα Ευαγγελισμού
ΕΛΑΤΕΙΑΣ(ΣΤΕΛΙΟΥ ΖΙΑΚΑ)
Ελάφου Αγιάς Έλαφος Αγιάς
Ελευθερίου Ελευθεριακός
Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας, ΑΟ Ελευθερών, Ηρακλής Λάρισας, Ηρακλής Λάρισας
Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Ευαγγελισμού Λαρ.
Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου, Δίας 2018, Ακαδημία ΠΟΕ, Ατρόμητοι-Θύελλα (1), Ηρακλής Λάρισας (2), Δωτιέας Αγιάς, Κίσσαβος Συκουρίου (1), ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ, ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ
Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου
Ζωοδόχου Πηγής Ζωοδόχος Πηγή
Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή, Πελασγιώτις Λάρισας, Πελασγιώτις (2), Πελασγιώτις (2), Πελασγιώτις (1), Πελασγιώτις (1), Α.Ε.Σ. Χαραυγή, Α.Ε.Σ. Χαραυγή
Καλαμακίου
Καλλιθέας
Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου, Αναγέννηση Καλοχωρίου, Αναγέννηση Καλοχωρίου
Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων
Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς, Όλυμπος Καρυάς
Καστρίου
Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ
Κοιλάδας Κοιλάδα
Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας, ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
Κουλουρίου Καλαρρύτες, Άρης Κουλουρίου
Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου
Κρανέας Ελασσόνας Δευκαλίων Κρανέας, Δευκαλίων / Καμβουνιακός
Κρήνης Νίκη Κρήνης
Λιβαδίου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου
Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου, Αετός Μακρυχωρίου, Αετός Μακρυχωρίου, Αετός Μακρυχωρίου
Μάνδρας
Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης
Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου
Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
Μελίας Ένωσις Μελίας
Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας, Μελιβοιακός
Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου, Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς
Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") Ελπίς Μεσοχωρίου
Μικρού Ελευθεροχωρίου
Μύρων
Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου
Νεάπολης Α΄
Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας, Άγιος Θωμάς, Διογένης Λάρισας, Λύκοι Λάρισας, Νεάπολη- Διογένης
Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας, Ομόνοια Λάρισας
Νέου Περιβολίου Αστήρ Ν.Περιβολίου
Νέων Καρυών Νέες Καρυές 2012
Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Δήμου Νίκαιας(Παναγροτικός), Παναγροτικός Νίκαιας, Παναγροτικός Νίκαιας, Παναγροτικός Νίκαιας, Παναγροτικός Νίκαιας, Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία, Παναγροτικός Νίκαιας, Παναγροτικός Νίκαιας
Νίκης
Ολυμπιάδος
Ομολίου
Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου
Παλαιοπύργου
Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου, ΠΗΝΕΙΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ
Πλατανουλίων Ηρακλής Πλατανουλίων
Πλατυκάμπου Απόλλων Γαλήνης 2016, Αστήρ Μελισσοχωρίου, Αστήρ Μελισσοχωρίου, Αστήρ Μελισσοχωρίου/ Μπαράζ Πηνειός, Αστήρ Μελισσοχωρίου
Πουρναρίου Αναγέννηση Πουρναρίου, Κίσσαβος Συκουρίου
Πραιτωρίου
ΠΥΘΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΠΥΘΙΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016, Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη
Ραχούλας Δόξα Ραχούλας, Ορφέας Λάρισας
Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης
Ροδιάς
Σαρανταπόρου
Σταυρού Σταυραετός
Στεφανοβούνου Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Στομίου Θερμαϊκός Στομίου
Συκέας ΑΟ Συκέας
Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου, Κίσσαβος Συκουρίου (1), Κίσσαβος Συκουρίου
Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας
Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης, Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ακαδημία Τυρνάβου, Τύρναβος 2005 , Ακαδημία Τυρνάβου, Τύρναβος 2005
Υπέρειας Δόξα Υπέρειας
Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης, Φαλανιακός, Φαλανιακός, Σμόλικας Φαλάνης, Φαλανιακός, Φαλανιακός, Σμόλικας Φαλάνης, Σμόλικας Φαλάνης, Σμόλικας Φαλάνης
Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων, Αναγέννηση Φαρσάλων
Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Λάρισας (2), Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Λάρισας (1), Απόλλων Λάρισας (2), Απόλλων Λάρισας (2), Απόλλων Λάρισας (1), Απόλλων Λάρισας (3), Απόλλων Λάρισας (1), Απόλλων Λάρισας
Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης
Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Χαράς
Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου
To Top