Α' κατηγορία- Detox

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Δωτιέας Αγιάς 33 13 25 10 3 0 34 9 6 1 0 16 3 4 2 0 18 6 0
2 Οικονόμος Τσαριτσάνης 32 13 21 10 2 1 30 9 5 0 1 17 6 5 2 0 13 3 0
3 Παναγροτικός Νίκαιας 30 13 18 9 3 1 30 12 5 2 0 16 5 4 1 1 14 7 0
4 Φαλανιακός 28 13 26 9 1 3 36 10 4 0 2 21 7 5 1 1 15 3 0
5 ΑΕ Κιλελέρ 28 13 18 8 4 1 27 9 4 2 0 16 3 4 2 1 11 6 0
6 Αχιλλέας Φαρσάλων 28 13 16 9 1 3 22 6 4 0 2 13 5 5 1 1 9 1 0
7 ΑΟ Μαυροβουνίου 20 13 2 5 5 3 14 12 3 2 2 7 6 2 3 1 7 6 0
8 Δαμασιακός 18 13 -6 5 3 5 15 21 3 1 2 8 10 2 2 3 7 11 0
9 Δόξα Αργυροπουλίου 17 13 -2 4 5 4 15 17 3 3 1 11 5 1 2 3 4 12 0
10 Δήμητρα Γιάννουλης 17 13 -5 4 5 4 9 14 3 2 2 4 5 1 3 2 5 9 0
11 Σμόλικας Φαλάνης 17 13 -5 5 2 6 18 23 2 0 4 7 14 3 2 2 11 9 0
12 Ολυμπιακός Αμπελιάς 13 13 -8 3 4 6 14 22 1 4 2 5 6 2 0 4 9 16 0
13 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 10 13 -13 3 1 9 9 22 1 1 5 2 12 2 0 4 7 10 0
14 Αμπελωνιακός 9 13 -14 2 3 8 9 23 1 3 3 6 12 1 0 5 3 11 0
15 Όλυμπος Γόννων 9 13 -15 2 3 8 8 23 1 0 5 3 10 1 3 3 5 13 0
16 Δόξα Βλαχογιαννίου 8 13 -12 1 5 7 8 20 0 4 3 4 11 1 1 4 4 9 0
17 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 5 13 -25 1 2 10 6 31 1 0 5 3 16 0 2 5 3 15 0
18 Αστραπή Νέας Πολιτείας 2 13 -21 0 2 11 5 26 0 2 4 3 11 0 0 7 2 15 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 02/10 16:30 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 02/10 16:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ροδιάς 02/10 16:30 Αμπελωνιακός 1 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αβέρωφ 02/10 16:30 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αργυροπουλίου 03/10 16:30 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γιάννουλης 03/10 16:30 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Γόννων 03/10 16:30 Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 03/10 16:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Νέας Πολιτείας 03/10 16:30 Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 - 3 Φαλανιακός

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 09/10 16:30 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 09/10 16:30 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 0 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Ανάβρας 09/10 16:30 Δωτιέας Αγιάς 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαρσάλων 09/10 16:30 Αχιλλέας Φαρσάλων 4 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μαυροβουνίου 09/10 16:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 09/10 16:30 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Δασοχωρίου 09/10 16:30 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 5 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 09/10 16:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 2 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Τυρνάβου 09/10 16:30 Δαμασιακός 0 - 5 Φαλανιακός

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 17/10 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου 4 - 3 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 17/10 16:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Γόννων 17/10 16:00 Όλυμπος Γόννων 1 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ροδιάς 17/10 16:00 Αμπελωνιακός 1 - 3 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αβέρωφ 17/10 16:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 17/10 16:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 17/10 16:00 Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Γιάννουλης 17/10 16:00 Φαλανιακός 4 - 0 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 17/10 16:00 Δαμασιακός 1 - 3 Οικονόμος Τσαριτσάνης

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 23/10 16:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 23/10 16:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 2 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Γιάννουλης 23/10 16:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 23/10 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Ανάβρας 23/10 16:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 23/10 16:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Μαυροβουνίου 23/10 16:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 23/10 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Δασοχωρίου 23/10 16:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 4 Οικονόμος Τσαριτσάνης

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 30/10 16:00 Αμπελωνιακός 0 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 31/10 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Αβέρωφ 31/10 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 2 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 31/10 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 31/10 15:00 Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γιάννουλης 31/10 15:00 Φαλανιακός 2 - 3 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 31/10 15:00 Δαμασιακός 0 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 31/10 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Δασοχωρίου 31/10 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 3 ΑΕ Κιλελέρ

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 06/11 15:00 Αμπελωνιακός 2 - 3 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Γόννων 06/11 15:00 Όλυμπος Γόννων 1 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 06/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 06/11 15:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Γιάννουλης 06/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 06/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Ανάβρας 06/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 06/11 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μαυροβουνίου 06/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 1 ΑΕ Κιλελέρ

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 14/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 14/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 14/11 15:00 Αστραπή Νέας Πολιτείας 2 - 2 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μακρυχωρίου 14/11 15:00 Φαλανιακός 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 14/11 15:00 Δαμασιακός 1 - 0 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 14/11 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Δασοχωρίου 14/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 14/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μαυροβουνίου 14/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 20/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αβέρωφ 20/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Ροδιάς 20/11 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Γόννων 20/11 15:00 Όλυμπος Γόννων 0 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 20/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 20/11 15:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Γιάννουλης 20/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 20/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ανάβρας 20/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 27/11 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 28/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Μακρυχωρίου 28/11 15:00 Φαλανιακός 7 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 28/11 15:00 Δαμασιακός 3 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 28/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 28/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 5 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 28/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 0 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Φαρσάλων 28/11 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 3 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ανάβρας 28/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς 3 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου 04/12 15:00 Φαλανιακός 5 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ανθούπολης 04/12 15:00 Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 04/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αβέρωφ 04/12 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 0 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ροδιάς 04/12 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Γόννων 04/12 15:00 Όλυμπος Γόννων 0 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 04/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 04/12 15:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ζαππείου 21/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 12/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 12/12 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 3 Φαλανιακός
διαιτητές Ροδιάς 12/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 12/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 4 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Φαρσάλων 12/12 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 4 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Ανάβρας 12/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς 5 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Ζαππείου 12/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 21/12 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Γιάννουλης 04/01 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 18/12 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 18/12 15:00 Δαμασιακός 3 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μακρυχωρίου 18/12 15:00 Φαλανιακός 2 - 3 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Βουναίνων 18/12 15:00 Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 18/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αβέρωφ 18/12 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 8 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ροδιάς 18/12 15:00 Αμπελωνιακός 0 - 4 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γόννων 18/12 15:00 Όλυμπος Γόννων 1 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 18/12 15:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 Δόξα Βλαχογιαννίου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 23/01 15:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 23/01 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Αργυροπουλίου 23/01 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 0 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 23/01 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Μαυροβουνίου 23/01 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Φαρσάλων 23/01 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Ανάβρας 23/01 15:00 Δωτιέας Αγιάς 4 - 0 Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 23/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Κουλουρίου 23/01 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 29/01 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ροδιάς 29/01 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 29/01 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 29/01 15:00 Δαμασιακός - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης 29/01 15:00 Φαλανιακός - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ελευθερών 29/01 15:00 Αστραπή Νέας Πολιτείας - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 29/01 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αβέρωφ 29/01 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Γόννων 29/01 15:00 Όλυμπος Γόννων - Αμπελωνιακός

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 06/02 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Φαρσάλων 06/02 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Ανάβρας 06/02 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 06/02 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Γιάννουλης 06/02 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 06/02 15:00 ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Φαλανιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 06/02 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Αστραπή Νέας Πολιτείας
διαιτητές Γόννων 06/02 15:00 Όλυμπος Γόννων - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ροδιάς 06/02 15:00 Αμπελωνιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Σμόλικας Φαλάνης - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") - - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Τυρνάβου - - Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Γιάννουλης - - Φαλανιακός - Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Νέας Πολιτείας - Αμπελωνιακός
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ολυμπιακός Αμπελιάς

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Γιάννουλης - - Δήμητρα Γιάννουλης - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ροδιάς - - Αμπελωνιακός - Δαμασιακός
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Φαλανιακός
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αστραπή Νέας Πολιτείας

To Top