Α' κατηγορία- Detox

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 ΠΟ Ελασσόνας 14 6 16 4 2 0 21 5 3 0 0 10 0 1 2 0 11 5 0
2 Φαλανιακός 14 6 12 4 2 0 17 5 1 2 0 4 3 3 0 0 13 2 0
3 Αετός Μακρυχωρίου 14 6 9 4 2 0 12 3 1 1 0 4 2 3 1 0 8 1 0
4 ΑΕ Κιλελέρ 13 6 1 4 1 1 5 4 3 0 1 4 4 1 1 0 1 0 0
5 Σμόλικας Φαλάνης 12 6 8 3 3 0 13 5 1 2 0 6 3 2 1 0 7 2 0
6 Δωτιέας Αγιάς 11 6 11 3 2 1 13 2 3 1 0 13 1 0 1 1 0 1 0
7 Δόξα Αργυροπουλίου 9 6 -6 3 0 3 7 13 1 0 2 2 10 2 0 1 5 3 0
8 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 8 6 -2 2 2 2 6 8 1 0 1 3 5 1 2 1 3 3 0
9 Τύρναβος 2005 8 6 -1 2 2 2 5 6 1 1 1 1 2 1 1 1 4 4 0
10 Ολυμπιακός Αμπελιάς 7 6 1 2 1 3 13 12 2 1 0 10 4 0 0 3 3 8 0
11 ΑΟ Μαυροβουνίου 6 6 0 1 3 2 5 5 0 1 2 1 4 1 2 0 4 1 0
12 Δόξα Βλαχογιαννίου 5 6 -7 1 2 3 4 11 1 2 0 4 2 0 0 3 0 9 0
13 Λάρισα 2012 5 6 -14 1 2 3 4 18 1 2 1 3 8 0 0 2 1 10 0
14 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 6 -11 0 2 4 4 15 0 1 2 3 6 0 1 2 1 9 0
15 Αμπελωνιακός 1 6 -10 0 1 5 5 15 0 0 2 1 7 0 1 3 4 8 0
16 Δαμασιακός 1 6 -7 0 1 5 4 11 0 0 3 2 6 0 1 2 2 5 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 14/09 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 15/09 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αγιάς 15/09 17:00 Δωτιέας Αγιάς 0 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Βαμβακούς 15/09 17:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 15/09 17:00 Λάρισα 2012 0 - 7 Φαλανιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 15/09 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Τυρνάβου 15/09 17:00 Τύρναβος 2005 0 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαλάνης 18/09 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 3 ΠΟ Ελασσόνας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς 21/09 17:00 Δωτιέας Αγιάς 6 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 21/09 17:00 Δαμασιακός 0 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μαυροβουνίου 21/09 17:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 21/09 17:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 6 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Αβέρωφ 21/09 17:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης 21/09 17:00 Φαλανιακός 1 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Ελασσόνας 22/09 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 5 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αμπελώνος 22/09 17:00 Αμπελωνιακός 1 - 4 Τύρναβος 2005

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 28/09 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Φαλάνης 28/09 17:00 Φαλανιακός 1 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 29/09 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Βαμβακούς 29/09 17:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 29/09 17:00 Λάρισα 2012 1 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 29/09 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 6 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Καλοχωρίου 29/09 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Τυρνάβου 29/09 17:00 Τύρναβος 2005 0 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 05/10 16:30 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 05/10 16:30 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αγιάς 05/10 16:30 Δωτιέας Αγιάς 4 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 05/10 16:30 Δαμασιακός 1 - 2 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 05/10 16:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Ελασσόνας 05/10 16:30 ΠΟ Ελασσόνας 3 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 05/10 16:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αβέρωφ 05/10 16:30 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 4 Φαλανιακός

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 13/10 16:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 13/10 16:30 Λάρισα 2012 0 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αργυροπουλίου 13/10 16:30 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 4 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Καλοχωρίου 13/10 16:30 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Τυρνάβου 13/10 16:30 Τύρναβος 2005 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αμπελώνος 13/10 16:30 Αμπελωνιακός 0 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Φαλάνης 13/10 16:30 Φαλανιακός 2 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 13/10 16:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 19/10 16:30 Λάρισα 2012 2 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Βαμβακούς 19/10 16:30 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 19/10 16:30 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαλάνης 19/10 16:30 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Αγιάς 19/10 16:30 Δωτιέας Αγιάς 3 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 19/10 16:30 Δαμασιακός 1 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Μαυροβουνίου 19/10 16:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Ελασσόνας 19/10 16:30 ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 27/10 15:30 Δόξα Βλαχογιαννίου - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 27/10 15:30 Αετός Μακρυχωρίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Τυρνάβου 27/10 15:30 Τύρναβος 2005 - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αμπελώνος 27/10 15:30 Αμπελωνιακός - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Φαλάνης 27/10 15:30 Φαλανιακός - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αβέρωφ 27/10 15:30 ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 27/10 15:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δαμασιακός
διαιτητές Μαυροβουνίου 27/10 15:30 ΑΟ Μαυροβουνίου - ΠΟ Ελασσόνας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου 02/11 15:30 Αετός Μακρυχωρίου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 02/11 15:30 Δόξα Αργυροπουλίου - Τύρναβος 2005
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 02/11 15:30 Λάρισα 2012 - Αμπελωνιακός
διαιτητές Βαμβακούς 02/11 15:30 Αχιλλέας Φαρσάλων - Φαλανιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 02/11 15:30 ΑΕ Κιλελέρ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Φαλάνης 02/11 15:30 Σμόλικας Φαλάνης - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αγιάς 02/11 15:30 Δωτιέας Αγιάς - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 02/11 15:30 Δαμασιακός - ΑΟ Μαυροβουνίου

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 10/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αμπελώνος 10/11 15:00 Αμπελωνιακός - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαλάνης 10/11 15:00 Φαλανιακός - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αβέρωφ 10/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Λάρισα 2012
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 10/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Ελασσόνας 10/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μαυροβουνίου 10/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 10/11 15:00 Δαμασιακός - Δωτιέας Αγιάς

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 16/11 15:00 Αμπελωνιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Τυρνάβου 16/11 15:00 Τύρναβος 2005 - Φαλανιακός
διαιτητές Μακρυχωρίου 16/11 15:00 Αετός Μακρυχωρίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αργυροπουλίου 16/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 16/11 15:00 Λάρισα 2012 - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Βαμβακούς 16/11 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 16/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης 16/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - Δωτιέας Αγιάς

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 24/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Φαλανιακός
διαιτητές Αβέρωφ 24/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αμπελωνιακός
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 24/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς - Τύρναβος 2005
διαιτητές Ελασσόνας 24/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 24/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 24/11 15:00 Δαμασιακός - Λάρισα 2012
διαιτητές Αγιάς 24/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Φαλάνης 24/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - ΑΕ Κιλελέρ

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 30/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 30/11 15:00 Φαλανιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αμπελώνος 30/11 15:00 Αμπελωνιακός - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τυρνάβου 30/11 15:00 Τύρναβος 2005 - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 30/11 15:00 Αετός Μακρυχωρίου - Δαμασιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 30/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 30/11 15:00 Λάρισα 2012 - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Βαμβακούς 30/11 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΕ Κιλελέρ

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 08/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ελασσόνας 08/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μαυροβουνίου 08/12 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου - Φαλανιακός
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 08/12 15:00 Δαμασιακός - Αμπελωνιακός
διαιτητές Αγιάς 08/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 08/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 08/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Βαμβακούς 08/12 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - Λάρισα 2012

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 14/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 14/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αβέρωφ 14/12 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης 14/12 15:00 Φαλανιακός - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αμπελώνος 14/12 15:00 Αμπελωνιακός - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τυρνάβου 14/12 15:00 Τύρναβος 2005 - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μακρυχωρίου 14/12 15:00 Αετός Μακρυχωρίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αργυροπουλίου 14/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Λάρισα 2012

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 22/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 22/12 15:00 Δαμασιακός - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αγιάς 22/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Φαλάνης 22/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 22/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ - Φαλανιακός
διαιτητές Βαμβακούς 22/12 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων - Αμπελωνιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 22/12 15:00 Λάρισα 2012 - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αργυροπουλίου 22/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου - Αετός Μακρυχωρίου

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Λάρισα 2012
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Τύρναβος 2005

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Δαμασιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Φαλανιακός
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Αμπελωνιακός

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Φαλανιακός

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Δαμασιακός
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - Τύρναβος 2005
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Αμπελωνιακός
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ολυμπιακός Αμπελιάς

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Λάρισα 2012
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Δαμασιακός
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΠΟ Ελασσόνας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Τύρναβος 2005
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - ΑΟ Μαυροβουνίου

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δαμασιακός

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Δαμασιακός
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελωνιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - Φαλανιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - ΠΟ Ελασσόνας

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Τύρναβος 2005
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Λάρισα 2012
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Σμόλικας Φαλάνης

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - Δαμασιακός
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Σμόλικας Φαλάνης

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φαλανιακός
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Αμπελωνιακός
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Τύρναβος 2005
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Λάρισα 2012
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Αχιλλέας Φαρσάλων

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Δαμασιακός
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αργυροπουλίου - - Δόξα Αργυροπουλίου - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - Αχιλλέας Φαρσάλων

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς - Φαλανιακός
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης - Αμπελωνιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) - - ΑΕ Κιλελέρ - Τύρναβος 2005
διαιτητές Βαμβακούς - - Αχιλλέας Φαρσάλων - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ - - Λάρισα 2012 - Δόξα Αργυροπουλίου

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μαυροβουνίου - - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας - Δαμασιακός
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αβέρωφ - - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Φαλάνης - - Φαλανιακός - ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός - Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Λάρισα 2012
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Δόξα Αργυροπουλίου

To Top