Α' κατηγορία- Detox

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ηρακλής Λάρισας 76 30 50 24 4 2 63 13 12 1 2 35 7 12 3 0 28 6 0
2 Φαλανιακός 70 30 33 21 7 2 49 16 11 4 0 30 10 10 3 2 19 6 0
3 Αετός Μακρυχωρίου 57 30 21 17 6 7 48 27 10 4 1 25 7 7 2 6 23 20 0
4 Σμόλικας Φαλάνης 53 30 20 16 5 9 48 28 8 2 5 23 11 8 3 4 25 17 0
5 ΠΟ Ελασσόνας 53 30 15 15 8 7 42 27 9 4 2 22 7 6 4 5 20 20 0
6 Δωτιέας Αγιάς 44 30 6 12 8 10 36 30 7 3 5 21 16 5 5 5 15 14 0
7 Αμπελωνιακός 44 30 4 13 5 12 34 30 6 1 8 15 18 7 4 4 19 12 0
8 Αχιλλέας Φαρσάλων 42 30 -4 13 3 14 35 39 7 2 6 20 15 6 1 8 15 24 0
9 ΑΕ Κιλελέρ 41 30 4 12 5 13 40 36 5 4 6 24 18 7 1 7 16 18 0
10 Δαμασιακός 37 30 0 9 10 11 31 31 6 4 5 21 17 3 6 6 10 14 0
11 Δόξα Βλαχογιαννίου 36 30 -2 10 6 14 36 38 6 3 6 19 15 4 3 8 17 23 0
12 Τύρναβος 2005 34 30 -8 8 10 12 26 34 4 6 5 11 13 4 4 7 15 21 0
13 Λάρισα 2012 30 30 -12 8 6 16 37 49 7 3 5 22 18 1 3 11 15 31 0
14 Δόξα Αργυροπουλίου 27 30 -14 7 6 17 25 39 5 4 6 19 19 2 2 11 6 20 0
15 Αετός Αμυγδαλέας 27 30 -23 6 9 15 33 56 5 4 6 20 20 1 5 9 13 36 0
16 Κίσσαβος Συκουρίου -9 30 -90 0 0 30 0 90 0 0 15 0 45 0 0 15 0 45 -9
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 15/09 16:00 Ηρακλής Λάρισας 5 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αγιάς 15/09 16:00 Δωτιέας Αγιάς 0 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Φαλάνης 15/09 16:00 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Τυρνάβου 15/09 16:00 Αμπελωνιακός 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 16/09 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Τυρνάβου 16/09 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Ελασσόνας 16/09 16:00 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαρσάλων 16/09 16:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 23/09 16:00 Δαμασιακός 1 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Ροδιάς 23/09 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου 4 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 23/09 16:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 3 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Τυρνάβου 23/09 16:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αμυγδαλέας 23/09 16:00 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Φαλάνης 23/09 16:00 Φαλανιακός 2 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/09 16:00 Λάρισα 2012 1 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/09 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 29/09 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αγιάς 29/09 16:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης 29/09 16:00 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελασσόνας 29/09 16:00 ΠΟ Ελασσόνας 3 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Τυρνάβου 29/09 16:00 Αμπελωνιακός 1 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 29/09 16:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Φαλανιακός
διαιτητές Φαρσάλων 29/09 16:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Μακρυχωρίου 29/09 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Δαμασιακός

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς 07/10 15:30 Δωτιέας Αγιάς 3 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Ελευθερών 07/10 15:30 Ηρακλής Λάρισας 1 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τυρνάβου 07/10 15:30 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 07/10 15:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 07/10 15:30 Τύρναβος 2005 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αμυγδαλέας 07/10 15:30 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Φαλάνης 07/10 15:30 Φαλανιακός 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 07/10 15:30 Λάρισα 2012 3 - 1 Αετός Μακρυχωρίου

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 13/10 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ελασσόνας 13/10 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Τυρνάβου 13/10 15:00 Αμπελωνιακός 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 13/10 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαρσάλων 13/10 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 13/10 15:00 Δαμασιακός 2 - 2 Τύρναβος 2005
διαιτητές Μακρυχωρίου 13/10 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης 13/10 15:00 Φαλανιακός 2 - 1 Λάρισα 2012

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 21/10 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 2 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Φαλάνης 21/10 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 21/10 15:00 Δωτιέας Αγιάς 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Ελευθερών 21/10 15:00 Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αργυροπουλίου 21/10 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 21/10 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου 21/10 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Αμυγδαλέας 21/10 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 0 Φαλανιακός

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 27/10 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 27/10 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαρσάλων 27/10 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 27/10 15:00 Δαμασιακός 2 - 2 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μακρυχωρίου 27/10 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 27/10 15:00 Λάρισα 2012 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης 27/10 15:00 Φαλανιακός 3 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Τυρνάβου 27/10 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Αετός Αμυγδαλέας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 04/11 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελώνος 04/11 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Ελασσόνας 04/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης 04/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αγιάς 04/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Ελευθερών 04/11 15:00 Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 04/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 04/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 0 Τύρναβος 2005

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 10/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 3 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 10/11 15:00 Δαμασιακός 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 10/11 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 10/11 15:00 Λάρισα 2012 1 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαλάνης 10/11 15:00 Φαλανιακός 3 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αμυγδαλέας 10/11 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 3 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Τυρνάβου 10/11 15:00 Τύρναβος 2005 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 10/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 24/11 15:00 Δαμασιακός 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Φαρσάλων 24/11 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 0 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 24/11 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Λάρισα 2012
διαιτητές Αμπελώνος 24/11 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Ελασσόνας 24/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης 24/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 4 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Αγιάς 24/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 24/11 15:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 02/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 0 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 02/12 15:00 Λάρισα 2012 0 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης 02/12 15:00 Φαλανιακός 4 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 02/12 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Τυρνάβου 02/12 15:00 Τύρναβος 2005 0 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 02/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 3 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αργυροπουλίου 02/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 02/12 15:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 Δωτιέας Αγιάς

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 08/12 15:00 Λάρισα 2012 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μακρυχωρίου 08/12 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 08/12 15:00 Δαμασιακός 4 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαρσάλων 08/12 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 08/12 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αμπελώνος 08/12 15:00 Αμπελωνιακός 0 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ελασσόνας 08/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης 08/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 1 Δωτιέας Αγιάς

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 15/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 16/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 16/12 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 3 - 2 Λάρισα 2012
διαιτητές Τυρνάβου 16/12 15:00 Τύρναβος 2005 0 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 16/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 16/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 16/12 15:00 Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αγιάς 16/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς 0 - 0 Αμπελωνιακός

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 20/01 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Φαλάνης 20/01 15:00 Φαλανιακός 0 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 20/01 15:00 Λάρισα 2012 3 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 20/01 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 20/01 15:00 Δαμασιακός 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 20/01 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αμπελώνος 20/01 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαρσάλων 31/01 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 0 Δωτιέας Αγιάς

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 26/01 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 3 Τύρναβος 2005
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 26/01 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αργυροπουλίου 26/01 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 26/01 15:00 Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Αγιάς 26/01 15:00 Δωτιέας Αγιάς 4 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαλάνης 26/01 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Ελασσόνας 26/01 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 4 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 26/01 15:00 Αμπελωνιακός 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 03/02 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Τυρνάβου 03/02 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αμυγδαλέας 03/02 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 3 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης 03/02 15:00 Φαλανιακός 2 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/02 15:00 Λάρισα 2012 1 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μακρυχωρίου 03/02 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 03/02 15:00 Δαμασιακός 2 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 03/02 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Αχιλλέας Φαρσάλων

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 09/02 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 09/02 15:00 Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αγιάς 09/02 15:00 Δωτιέας Αγιάς 0 - 2 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 09/02 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ελασσόνας 09/02 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Αμπελώνος 09/02 15:00 Αμπελωνιακός 4 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 09/02 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Φαρσάλων 09/02 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 1 Δαμασιακός

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 17/02 15:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αργυροπουλίου 17/02 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 17/02 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τυρνάβου 17/02 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αμυγδαλέας 17/02 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 2 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης 17/02 15:00 Φαλανιακός 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 17/02 15:00 Λάρισα 2012 2 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 17/02 15:00 Δαμασιακός 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 23/02 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης 23/02 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Ελασσόνας 23/02 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αμπελώνος 23/02 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/02 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαρσάλων 23/02 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 4 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 23/02 15:00 Δαμασιακός 1 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Μακρυχωρίου 06/03 15:30 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 Λάρισα 2012

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 03/03 15:30 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αγιάς 03/03 15:30 Δωτιέας Αγιάς 1 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 03/03 15:30 Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 03/03 15:30 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 03/03 15:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 0 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Τυρνάβου 03/03 15:30 Τύρναβος 2005 1 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 03/03 15:30 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/03 15:30 Λάρισα 2012 1 - 0 Φαλανιακός

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 09/03 15:30 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αμπελώνος 09/03 15:30 Αμπελωνιακός 0 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 09/03 15:30 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαρσάλων 09/03 15:30 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 09/03 15:30 Δαμασιακός 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 09/03 15:30 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 09/03 15:30 Λάρισα 2012 2 - 3 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 09/03 15:30 Φαλανιακός 3 - 0 Αετός Αμυγδαλέας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 17/03 15:30 Αμπελωνιακός 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Ελασσόνας 17/03 15:30 ΠΟ Ελασσόνας 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Φαλάνης 17/03 15:30 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Αγιάς 17/03 15:30 Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 17/03 15:30 Ηρακλής Λάρισας 4 - 0 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 17/03 15:30 Δόξα Αργυροπουλίου 2 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 17/03 15:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 17/03 15:30 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 0 Τύρναβος 2005

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/03 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Φαρσάλων 23/03 16:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 1 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 23/03 16:00 Δαμασιακός 0 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Μακρυχωρίου 23/03 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/03 16:00 Λάρισα 2012 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης 23/03 16:00 Φαλανιακός 0 - 0 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αμυγδαλέας 23/03 16:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Τυρνάβου 23/03 16:00 Τύρναβος 2005 0 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων 31/03 16:30 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 31/03 16:30 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Δαμασιακός
διαιτητές Αμπελώνος 31/03 16:30 Αμπελωνιακός 0 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Ελασσόνας 31/03 16:30 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης 31/03 16:30 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Αγιάς 31/03 16:30 Δωτιέας Αγιάς 0 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 31/03 16:30 Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Αργυροπουλίου 31/03 16:30 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 06/04 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Ζαππείου 06/04 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 5 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 06/04 17:00 Λάρισα 2012 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Φαλάνης 06/04 17:00 Φαλανιακός 1 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 06/04 17:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 4 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τυρνάβου 06/04 17:00 Τύρναβος 2005 0 - 0 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 06/04 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αργυροπουλίου 06/04 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γόννων - - Αετός Μακρυχωρίου 2 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - - Δαμασιακός 3 - 2 Λάρισα 2012
διαιτητές Φαρσάλων - - Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται - - Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αμπελώνος - - Αμπελωνιακός 1 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Ελασσόνας - - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης - - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αγιάς - - Δωτιέας Αγιάς 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 20/04 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 3 Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης 20/04 17:00 Φαλανιακός 2 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμυγδαλέας 20/04 17:00 Αετός Αμυγδαλέας 2 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Τυρνάβου 20/04 17:00 Τύρναβος 2005 0 - 1 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 20/04 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 20/04 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 20/04 17:00 Ηρακλής Λάρισας 4 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αγιάς 20/04 17:00 Δωτιέας Αγιάς 3 - 2 Σμόλικας Φαλάνης

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 23/04 17:00 Φαλανιακός 1 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/04 17:00 Λάρισα 2012 2 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Γόννων 23/04 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 23/04 17:00 Δαμασιακός 1 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαρσάλων 23/04 17:00 Αχιλλέας Φαρσάλων 3 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/04 17:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αμπελώνος 23/04 17:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ελασσόνας 23/04 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 Σμόλικας Φαλάνης

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 05/05 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 7 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Τυρνάβου 05/05 17:00 Τύρναβος 2005 1 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 05/05 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 2 Λάρισα 2012
διαιτητές Αργυροπουλίου 05/05 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 2 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 05/05 17:00 Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αγιάς 05/05 17:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 2 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 05/05 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Ελασσόνας 05/05 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 2 - 0 Αμπελωνιακός

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 11/05 17:30 Τύρναβος 2005 1 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμυγδαλέας 11/05 17:30 Αετός Αμυγδαλέας 2 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 11/05 17:30 Φαλανιακός 2 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄΄ 11/05 17:30 Λάρισα 2012 1 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Γόννων 11/05 17:30 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 11/05 17:30 Δαμασιακός 1 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Φαρσάλων 11/05 17:30 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 11/05 17:30 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Αμπελωνιακός

To Top