Β' κατηγορία
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Δόξα Αργυροπουλίου | 56 | 6 | 8 | 5 | 1 | 0 | 15 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | ||||
2 | Ιπποκράτης | 48 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||||
3 | ΑΕ Λάρισας | 39 | 6 | -1 | 2 | 1 | 3 | 12 | 13 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | ||||
4 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 36 | 6 | -9 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | 08/04 | 17:00 | Ιπποκράτης | 1 - 1 | ΑΕ Λάρισας | ||||||
Αργυροπουλίου | 08/04 | 17:00 | Δόξα Αργυροπουλίου | 2 - 1 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 22/04 | 17:00 | ΑΕ Λάρισας | 2 - 4 | Δόξα Αργυροπουλίου | ||||||
Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | 22/04 | 17:00 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 3 | Ιπποκράτης |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αργυροπουλίου | 25/04 | 17:00 | Δόξα Αργυροπουλίου | 0 - 0 | Ιπποκράτης | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 25/04 | 17:00 | ΑΕ Λάρισας | 3 - 1 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 29/04 | 17:00 | ΑΕ Λάρισας | 1 - 2 | Ιπποκράτης | ||||||
Ελασσόνας | 29/04 | 17:00 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 3 | Δόξα Αργυροπουλίου |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αργυροπουλίου | 07/05 | 17:00 | Δόξα Αργυροπουλίου | 4 - 2 | ΑΕ Λάρισας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | 07/05 | 17:00 | Ιπποκράτης | 0 - 1 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | 11/05 | 17:00 | Ιπποκράτης | 1 - 2 | Δόξα Αργυροπουλίου | ||||||
Ελασσόνας | 11/05 | 17:00 | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 3 | ΑΕ Λάρισας |
To Top