Γ' κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 12 5 12 4 0 1 16 4 2 0 0 6 0 2 0 1 10 4 0
2 Ομόνοια Λάρισας 12 5 10 4 0 1 15 5 3 0 0 11 3 1 0 1 4 2 0
3 ΑΟ Συκέας 10 6 3 3 1 2 13 10 1 0 2 5 6 2 1 0 8 4 0
4 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 10 5 5 3 1 1 12 7 3 0 1 10 5 0 1 0 2 2 0
5 Όλυμπος Καρυάς 9 6 6 3 0 3 17 11 3 0 0 15 2 0 0 3 2 9 0
6 Ακαδημία Τυρνάβου 7 5 -1 2 1 2 9 10 1 1 0 4 3 1 0 2 5 7 0
7 Σ.Φ. Λάρισα '88 7 5 -1 2 1 2 9 10 1 1 0 5 2 1 0 2 4 8 0
8 Μύτικας Καλυβίων 3 5 -10 1 0 4 8 18 0 0 2 3 6 1 0 2 5 12 0
9 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 6 -24 0 0 6 1 25 0 0 3 1 13 0 0 3 0 12 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβούνου 16/10 16:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 - 5 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Συκέας 16/10 16:00 ΑΟ Συκέας 2 - 3 Σ.Φ. Λάρισα '88
διαιτητές Καλυβίων 17/10 11:30 Μύτικας Καλυβίων 1 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 17/10 16:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 1 Όλυμπος Καρυάς
Ομόνοια Λάρισας- ρεπό

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 24/10 16:00 Ομόνοια Λάρισας 6 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 11:30 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας 31/10 15:00 Όλυμπος Καρυάς 5 - 1 Σ.Φ. Λάρισα '88
διαιτητές Τυρνάβου 31/10 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 2 ΑΟ Συκέας
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου- ρεπό

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβούνου 07/11 11:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 - 5 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 07/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 3 Ομόνοια Λάρισας
διαιτητές Συκέας 07/11 15:00 ΑΟ Συκέας 0 - 2 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας 07/11 15:00 Όλυμπος Καρυάς 2 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
Σ.Φ. Λάρισα '88- ρεπό

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 13/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3 - 0 Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 13/11 15:00 Ομόνοια Λάρισας 1 - 0 Σ.Φ. Λάρισα '88
διαιτητές Καλυβίων 13/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων 2 - 3 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Αναβάλλεται 13/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας 20/11 14:30 Όλυμπος Καρυάς 8 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Αναβάλλεται 20/11 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 - 3 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ανθούπολης 20/11 15:00 Σ.Φ. Λάρισα '88 2 - 2 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 20/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 1 Ομόνοια Λάρισας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας- ρεπό

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 27/11 15:00 Ομόνοια Λάρισας 4 - 3 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 28/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 4 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Συκέας 28/11 15:00 ΑΟ Συκέας 3 - 1 Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Αναβάλλεται 28/11 15:00 Σ.Φ. Λάρισα '88 3 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
Μύτικας Καλυβίων- ρεπό

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 11/12 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Αναβάλλεται 11/12 15:00 Όλυμπος Καρυάς - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 11/12 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Σ.Φ. Λάρισα '88
διαιτητές Καλυβίων 12/12 12:30 Μύτικας Καλυβίων - Ομόνοια Λάρισας
ΑΟ Συκέας- ρεπό

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 19/12 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 19/12 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Συκέας 19/12 15:00 ΑΟ Συκέας - Ομόνοια Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης 19/12 15:00 Σ.Φ. Λάρισα '88 - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
Όλυμπος Καρυάς- ρεπό

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 08/01 15:00 Ομόνοια Λάρισας - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Καλυβίων 08/01 15:00 Μύτικας Καλυβίων - Σ.Φ. Λάρισα '88
διαιτητές Συκέας 08/01 15:00 ΑΟ Συκέας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου 08/01 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση- ρεπό

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - Όλυμπος Καρυάς - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ανθούπολης - Σ.Φ. Λάρισα '88 - ΑΟ Συκέας
Ομόνοια Λάρισας- ρεπό

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Στεφανοβούνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ομόνοια Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης - - Σ.Φ. Λάρισα '88 - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ακαδημία Τυρνάβου
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου- ρεπό

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Ομόνοια Λάρισας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Όλυμπος Καρυάς
Σ.Φ. Λάρισα '88- ρεπό

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Στεφανοβούνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ανθούπολης - - Σ.Φ. Λάρισα '88 - Ομόνοια Λάρισας
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Σ.Φ. Λάρισα '88
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Ομόνοια Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας- ρεπό

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ομόνοια Λάρισας
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Στεφανοβούνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Σ.Φ. Λάρισα '88
Μύτικας Καλυβίων- ρεπό

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Ομόνοια Λάρισας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Στεφανοβούνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Ανθούπολης - - Σ.Φ. Λάρισα '88 - Ακαδημία Τυρνάβου
ΑΟ Συκέας- ρεπό

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Ομόνοια Λάρισας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Σ.Φ. Λάρισα '88
Όλυμπος Καρυάς- ρεπό

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Ομόνοια Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης - - Σ.Φ. Λάρισα '88 - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ακαδημία Τυρνάβου
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση- ρεπό

To Top