Κ-13

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ατρόμητοι/Θύελλα 16 6 13 5 1 0 21 8 3 1 0 15 6 2 0 0 6 2 0
2 Αβέρωφ Λάρισας 13 7 7 4 1 2 14 7 1 0 2 7 4 3 1 0 7 3 0
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ 12 6 7 4 0 2 18 11 1 0 2 6 8 3 0 0 12 3 0
4 Οικονόμος Τσαριτσάνης 9 7 4 3 0 4 19 15 2 0 3 15 9 1 0 1 4 6 0
5 Ακαδημία Τυρνάβου 9 8 0 3 0 5 16 16 0 0 3 2 7 3 0 2 14 9 0
6 Αμπελωνιακός 6 5 -8 2 0 3 10 18 2 0 0 7 2 0 0 3 3 16 0
7 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 0 5 -23 0 0 5 6 29 0 0 2 3 13 0 0 3 3 16 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 20/10 08:30 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 Ατρόμητοι/Θύελλα
διαιτητές Βοηθ. Τσαριτσάνης 20/10 10:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 - 2 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Ελασσόνας 20/10 11:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ 1 - 2 Αβέρωφ Λάρισας
Αμπελωνιακός- ρεπό

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 03/11 10:00 Ατρόμητοι/Θύελλα 5 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αβέρωφ 03/11 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 6 - 0 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Αμπελώνος 03/11 12:15 Αμπελωνιακός 2 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ- ρεπό

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 24/11 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ελασσόνας 25/11 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ 4 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 25/11 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 1 - 3 Ατρόμητοι/Θύελλα
ΑΕ Λάρισας Κορασίδες- ρεπό

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 08/12 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ 1 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αμπελώνος 08/12 10:00 Αμπελωνιακός 5 - 1 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Βοηθ. Τσαριτσάνης 08/12 12:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 - 2 Αβέρωφ Λάρισας
Ατρόμητοι/Θύελλα- ρεπό

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 19/01 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 2 Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 19/01 10:00 Ατρόμητοι/Θύελλα 4 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Athletic Hall 19/01 13:00 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 2 - 9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ρεπό

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 03/02 10:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ - Ατρόμητοι/Θύελλα
διαιτητές Βοηθ. Τσαριτσάνης 03/02 10:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 8 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Athletic Hall 03/02 13:15 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 1 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
Αβέρωφ Λάρισας- ρεπό

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 16/02 10:00 Αμπελωνιακός - Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Τσαριτσάνης 16/02 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 16/02 12:30 Ατρόμητοι/Θύελλα - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 02/03 11:00 Ατρόμητοι/Θύελλα 5 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αβέρωφ 03/03 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 0 - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ
διαιτητές Αναβάλλεται 03/03 10:30 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αμπελωνιακός- ρεπό

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 09/03 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός
διαιτητές Αναβάλλεται 09/03 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ατρόμητοι/Θύελλα
διαιτητές Athletic Hall 09/03 13:00 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Αβέρωφ Λάρισας
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ- ρεπό

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 16/03 10:00 Ατρόμητοι/Θύελλα 1 - 1 Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Τσαριτσάνης 17/03 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αμπελώνος 17/03 10:00 Αμπελωνιακός - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ
ΑΕ Λάρισας Κορασίδες- ρεπό

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 24/03 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ
διαιτητές Αβέρωφ 24/03 10:00 Αβέρωφ Λάρισας - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Athletic Hall 24/03 10:00 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Αμπελωνιακός
Ατρόμητοι/Θύελλα- ρεπό

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 31/03 10:00 Αβέρωφ Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελασσόνας 31/03 10:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Αμπελώνος 31/03 10:00 Αμπελωνιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ρεπό

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - Ατρόμητοι/Θύελλα - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ
διαιτητές Αμπελώνος - Αμπελωνιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αβέρωφ Λάρισας- ρεπό

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Athletic Hall - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Ατρόμητοι/Θύελλα
διαιτητές Αβέρωφ - Αβέρωφ Λάρισας - Αμπελωνιακός
διαιτητές Ελασσόνας - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ακαδημία Τυρνάβου- ρεπό

To Top