Κ-12

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ακαδημία Ολύμπικ (2) 19 7 34 6 1 0 38 4 4 0 0 19 2 2 1 0 19 2 0
2 Ακαδημία Τυρνάβου 16 7 28 5 1 1 35 7 2 1 0 16 2 3 0 1 19 5 0
3 Δόξα Βλαχογιαννίου 15 9 -1 5 0 4 18 19 3 0 2 14 11 2 0 2 4 8 0
4 Ακαδημία ΠΟΕ 14 7 -1 4 2 1 17 18 1 1 1 6 12 3 1 0 11 6 0
5 Φαλανιακός 13 6 7 4 1 1 20 13 3 0 0 11 5 1 1 1 9 8 0
6 Αμπελωνιακός 9 9 -11 3 0 6 16 27 2 0 2 8 7 1 0 4 8 20 0
7 Πελασγιώτις (2) 1 7 -15 0 1 6 8 23 0 1 2 2 11 0 0 4 6 12 0
8 Δαμασιακός 0 8 -41 0 0 8 7 48 0 0 5 5 28 0 0 3 2 20 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 13/10 09:30 Ακαδημία Ολύμπικ (2) 2 - 0 Πελασγιώτις (2)
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 13/10 09:30 Δαμασιακός 1 - 3 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 13/10 11:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας 14/10 11:00 Ακαδημία ΠΟΕ 5 - 3 Αμπελωνιακός

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 27/10 09:00 Αμπελωνιακός 0 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Olympic Park 27/10 09:45 Ακαδημία Ολύμπικ (2) 4 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Θεσσαλικού 27/10 10:00 Πελασγιώτις (2) 1 - 1 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Φαλάνης 27/10 11:00 Φαλανιακός 5 - 2 Δαμασιακός

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 10/11 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου 10 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας 10/11 12:00 Ακαδημία ΠΟΕ 1 - 1 Ακαδημία Ολύμπικ (2)
διαιτητές Αμπελώνος 10/11 12:00 Αμπελωνιακός 5 - 3 Φαλανιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 16/02 11:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 2 Πελασγιώτις (2)

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 01/12 11:30 Ακαδημία Ολύμπικ (2) 6 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας 01/12 12:00 Ακαδημία ΠΟΕ 0 - 8 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 01/12 12:30 Δαμασιακός 0 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης 02/12 11:00 Φαλανιακός 5 - 3 Πελασγιώτις (2)

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Athletic Hall - Πελασγιώτις (2) - Δαμασιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 15/12 12:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 3 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 16/12 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Olympic Park 09/03 12:00 Φαλανιακός - Ακαδημία Ολύμπικ (2)

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 02/02 10:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αμπελώνος 02/02 10:00 Αμπελωνιακός 2 - 1 Πελασγιώτις (2)
διαιτητές Olympic Park 02/02 11:30 Δαμασιακός 1 - 13 Ακαδημία Ολύμπικ (2)
διαιτητές Αναβάλλεται 02/02 12:00 Ακαδημία ΠΟΕ - Φαλανιακός

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 09/02 10:30 Δαμασιακός 2 - 5 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Θεσσαλικού 09/02 12:00 Πελασγιώτις (2) 1 - 5 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Φαλάνης 09/02 12:00 Φαλανιακός 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Olympic Park 09/02 12:30 Ακαδημία Ολύμπικ (2) 7 - 0 Αμπελωνιακός

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 02/03 10:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 5 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αμπελώνος 02/03 12:00 Αμπελωνιακός 1 - 2 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Θεσσαλικού 02/03 13:00 Πελασγιώτις (2) 0 - 5 Ακαδημία Ολύμπικ (2)
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 07/03 17:15 Φαλανιακός - Ακαδημία Τυρνάβου

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 16/03 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ολύμπικ (2)
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας 16/03 10:30 Ακαδημία ΠΟΕ - Πελασγιώτις (2)
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 16/03 12:00 Δαμασιακός 1 - 4 Φαλανιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 16/03 13:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 4 - 2 Αμπελωνιακός

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 23/03 12:00 Δαμασιακός - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Olympic Park 23/03 12:00 Ακαδημία Ολύμπικ (2) - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Φαλάνης 23/03 12:00 Φαλανιακός - Αμπελωνιακός
διαιτητές Θεσσαλικού 23/03 12:00 Πελασγιώτις (2) - Δόξα Βλαχογιαννίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 30/03 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Αμπελώνος 30/03 12:00 Αμπελωνιακός - Δαμασιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 30/03 12:00 Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Ολύμπικ (2)
διαιτητές Θεσσαλικού 30/03 12:00 Πελασγιώτις (2) - Φαλανιακός

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος - Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας - Ακαδημία ΠΟΕ - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") - Δαμασιακός - Πελασγιώτις (2)
διαιτητές Olympic Park - Ακαδημία Ολύμπικ (2) - Φαλανιακός

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Θεσσαλικού - Πελασγιώτις (2) - Αμπελωνιακός
διαιτητές Φαλάνης - Φαλανιακός - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Olympic Park - Ακαδημία Ολύμπικ (2) - Δαμασιακός

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου - Ακαδημία Τυρνάβου - Πελασγιώτις (2)
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") - Δόξα Βλαχογιαννίου - Φαλανιακός
διαιτητές Αμπελώνος - Αμπελωνιακός - Ακαδημία Ολύμπικ (2)
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας - Ακαδημία ΠΟΕ - Δαμασιακός

To Top