Κ-14 Ευ Αγωνίζεσθαι

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Αετός Μακρυχωρίου 28 10 9 9 1 0 10 1 5 0 0 5 0 4 1 0 5 1 0
2 Κίσσαβος Συκουρίου 27 10 8 9 0 1 9 1 5 0 0 5 0 4 0 1 4 1 0
3 Ατρόμητοι-Θύελλα 18 9 3 6 0 3 6 3 2 0 2 2 2 4 0 1 4 1 0
4 Αβέρωφ Λάρισας 14 9 1 4 2 3 6 5 3 0 2 3 2 1 2 1 3 3 0
5 Πελασγιώτις 12 10 -1 3 3 4 6 7 2 3 0 5 3 1 0 4 1 4 0
6 Μπαράζ- Πηνειός 9 9 -3 3 0 6 3 6 1 0 4 1 4 2 0 2 2 2 0
7 Αμπελόκηποι 8 9 -3 2 2 5 4 7 0 1 3 1 4 2 1 2 3 3 0
8 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 7 7 -2 2 1 4 3 5 1 1 2 2 3 1 0 2 1 2 0
9 Απόλλων Λάρισας 7 8 -3 2 1 5 3 6 0 0 3 0 3 2 1 2 3 3 0
10 Ανθούπολη 0 9 -9 0 0 9 0 9 0 0 5 0 5 0 0 4 0 4 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 11/11 09:30 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Ανθούπολη
διαιτητές Μακρυχωρίου 11/11 09:30 Απόλλων Λάρισας 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 11/11 09:45 Ατρόμητοι-Θύελλα 0 - 1 Αμπελόκηποι
διαιτητές Αβέρωφ 11/11 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 1 - 0 Πελασγιώτις
διαιτητές Baraze 12/11 13:15 Μπαράζ- Πηνειός 0 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου 25/11 09:30 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Πελασγιώτις
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 25/11 11:00 Ανθούπολη 0 - 1 Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Αμπελοκήπων 25/11 12:00 Αμπελόκηποι 0 - 1 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 26/11 10:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Αναβάλλεται 26/11 13:30 Ατρόμητοι-Θύελλα - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 09/12 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 1 - 0 Ανθούπολη
διαιτητές Αμπελοκήπων 09/12 10:00 Πελασγιώτις 1 - 1 Αμπελόκηποι
διαιτητές Μακρυχωρίου 10/12 09:30 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 10/12 10:30 Απόλλων Λάρισας 0 - 1 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Football park 442 16/12 13:30 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 0 - 1 Μπαράζ- Πηνειός

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελοκήπων 14/01 11:30 Αμπελόκηποι 0 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Βοηθ. Νέας Πολιτείας 20/01 09:30 Ανθούπολη 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αναβάλλεται 20/01 09:30 Απόλλων Λάρισας - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Αβέρωφ 20/01 13:00 Μπαράζ- Πηνειός 0 - 1 Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 20/01 14:00 Ατρόμητοι-Θύελλα 1 - 0 Πελασγιώτις

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/02 09:30 Πελασγιώτις 1 - 1 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 03/02 12:00 Ανθούπολη 0 - 1 Αμπελόκηποι
διαιτητές Αβέρωφ 03/02 12:30 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 1 - 1 Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 04/02 10:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Μακρυχωρίου 24/02 10:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Μπαράζ- Πηνειός

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελοκήπων 17/02 09:30 Μπαράζ- Πηνειός 1 - 0 Αμπελόκηποι
διαιτητές Αβέρωφ 17/02 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 17/02 12:00 Πελασγιώτις 1 - 0 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 17/02 13:30 Ατρόμητοι-Θύελλα 1 - 0 Ανθούπολη
διαιτητές Φιλιππούπολης 18/02 10:30 Απόλλων Λάρισας 0 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 02/03 10:00 Ανθούπολη 0 - 1 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Αναβάλλεται 02/03 12:00 Αμπελόκηποι - Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 02/03 14:00 Μπαράζ- Πηνειός 0 - 1 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Μακρυχωρίου 02/03 14:15 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 03/03 10:30 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Πελασγιώτις

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Football park 442 16/03 10:00 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 0 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αναβάλλεται 16/03 10:00 Απόλλων Λάρισας - Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Αμπελοκήπων 16/03 10:00 Αμπελόκηποι 1 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αβέρωφ 16/03 10:30 Αβέρωφ Λάρισας 0 - 1 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 16/03 12:00 Πελασγιώτις 1 - 0 Ανθούπολη

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 30/03 10:00 Αβέρωφ Λάρισας 1 - 0 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 30/03 11:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Ανθούπολη
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 30/03 11:30 Μπαράζ- Πηνειός 0 - 1 Πελασγιώτις
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 30/03 13:00 Ατρόμητοι-Θύελλα 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμπελοκήπων 30/03 13:45 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες 1 - 0 Αμπελόκηποι

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελοκήπων 13/04 10:00 Αμπελόκηποι 0 - 1 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 13/04 11:30 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Μακρυχωρίου 14/04 10:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 14/04 12:00 Ανθούπολη 0 - 1 ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 14/04 12:00 Πελασγιώτις 1 - 1 Αβέρωφ Λάρισας

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Μπαράζ- Πηνειός - Ανθούπολη
διαιτητές Football park 442 - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Θεσσαλικού - Πελασγιώτις - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μάνδρας - Απόλλων Λάρισας - Αμπελόκηποι
διαιτητές Αβέρωφ 20/04 11:45 Αβέρωφ Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μπαράζ- Πηνειός - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Πελασγιώτις
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αετός Μακρυχωρίου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Ανθούπολη
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Αβέρωφ - - Αβέρωφ Λάρισας - Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Football park 442 - - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αμπελόκηποι

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ - - Αβέρωφ Λάρισας - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Ανθούπολη
διαιτητές Μάνδρας - - Απόλλων Λάρισας - Πελασγιώτις
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μπαράζ- Πηνειός - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Κίσσαβος Συκουρίου

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Football park 442 - - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Πελασγιώτις

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μάνδρας - - Απόλλων Λάρισας - Ανθούπολη
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Football park 442 - - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες - Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αβέρωφ - - Αβέρωφ Λάρισας - Αμπελόκηποι

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μπαράζ- Πηνειός - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Πελασγιώτις
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελόκηποι

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - ΑΕ Λάρισας Κορασίδες
διαιτητές Μακρυχωρίου - - Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις - Μπαράζ- Πηνειός
διαιτητές Μάνδρας - - Απόλλων Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Κίσσαβος Συκουρίου

To Top