Κ-14

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ακαδημία Τυρνάβου 21 7 20 7 0 0 25 5 4 0 0 15 2 3 0 0 10 3 0
2 Νίκη Μιχαήλ 18 7 39 6 0 1 44 5 3 0 0 24 0 3 0 1 20 5 0
3 Ακαδημία ΠΟΕ 12 7 14 4 0 3 24 10 1 0 2 5 7 3 0 1 19 3 0
4 Δαμασιακός 9 8 -11 3 0 5 12 23 2 0 2 8 10 1 0 3 4 13 0
5 Προοδευτική Βερδικούσας 6 7 -38 2 0 5 6 44 2 0 2 5 23 0 0 3 1 21 0
6 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 8 -24 0 0 8 0 24 0 0 4 0 12 0 0 4 0 12 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 20/10 09:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 3 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 20/10 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Βερδικούσσας 20/10 10:00 Προοδευτική Βερδικούσας 0 - 13 Νίκη Μιχαήλ

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 03/11 10:00 Ακαδημία ΠΟΕ 1 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 03/11 10:00 Νίκη Μιχαήλ 3 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 03/11 10:00 Δαμασιακός 3 - 1 Προοδευτική Βερδικούσας

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 25/11 10:00 Δαμασιακός 3 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Βοηθ. Ελασσόνας 25/11 11:00 Ακαδημία ΠΟΕ 1 - 3 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 09/02 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 0 Προοδευτική Βερδικούσας

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 08/12 09:30 Νίκη Μιχαήλ 7 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 08/12 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βερδικούσσας 08/12 10:00 Προοδευτική Βερδικούσας 0 - 9 Ακαδημία ΠΟΕ

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 19/01 10:00 Δαμασιακός 0 - 6 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 19/01 10:00 Προοδευτική Βερδικούσας 3 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 19/01 11:30 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 Νίκη Μιχαήλ

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 26/01 10:00 Ακαδημία ΠΟΕ 3 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 02/02 11:30 Νίκη Μιχαήλ 14 - 0 Προοδευτική Βερδικούσας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 03/02 11:00 Δαμασιακός 2 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 16/02 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 1 Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 16/02 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 3 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Βερδικούσσας 16/02 10:30 Προοδευτική Βερδικούσας 2 - 1 Δαμασιακός

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 09/03 12:30 Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία ΠΟΕ
διαιτητές Βερδικούσσας 16/03 10:30 Προοδευτική Βερδικούσας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 17/03 10:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 - 3 Δαμασιακός

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 24/03 10:00 Δαμασιακός - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 24/03 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ελασσόνας 24/03 10:00 Ακαδημία ΠΟΕ - Προοδευτική Βερδικούσας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 31/03 09:00 Ακαδημία ΠΟΕ - Δαμασιακός
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 31/03 09:00 Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 31/03 09:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης - Προοδευτική Βερδικούσας

To Top