Κ-15

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ηρακλής Λάρισας 27 9 37 9 0 0 41 4 5 0 0 27 2 4 0 0 14 2 0
2 ΑΕ Λάρισας 22 9 20 7 1 1 30 10 4 0 0 18 2 3 1 1 12 8 0
3 Ατρόμητοι-Θύελλα 18 9 16 6 0 3 31 15 4 0 1 17 8 2 0 2 14 7 0
4 Αστραπή Ν. Πολιτείας 17 9 10 5 2 2 25 15 3 2 0 16 5 2 0 2 9 10 0
5 Ολύμπικ Ακαδημία 15 9 9 5 0 4 23 14 1 0 3 4 7 4 0 1 19 7 0
6 Αμπελόκηποι 13 9 10 4 1 4 27 17 3 0 1 12 5 1 1 3 15 12 0
7 Νίκη Μιχαήλ 12 9 -7 4 0 5 24 31 3 0 1 18 9 1 0 4 6 22 0
8 Σμόλικας Φαλάνης 6 9 -12 2 0 7 14 26 0 0 5 4 13 2 0 2 10 13 0
9 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 3 9 -56 1 0 8 7 63 0 0 5 4 39 1 0 3 3 24 0
10 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 9 -27 0 0 9 0 27 0 0 4 0 12 0 0 5 0 15 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Ατρόμητοι-Θύελλα 3 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Κοιλάδας 20/11 09:30 Ηρακλής Λάρισας 6 - 0 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 20/11 09:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης 20/11 09:30 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 2 Ολύμπικ Ακαδημία
διαιτητές Αμπελοκήπων 28/11 10:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 - 11 Αμπελόκηποι

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 18/12 09:30 Ατρόμητοι-Θύελλα 2 - 7 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 18/12 10:00 ΑΕ Λάρισας 8 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 18/12 14:30 Νίκη Μιχαήλ 5 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 19/12 10:30 Ολύμπικ Ακαδημία 2 - 0 Αμπελόκηποι

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Αμπελόκηποι 3 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Κοιλάδας 05/02 10:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Θεσσαλικού 16/02 18:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 6 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Φαλάνης 12/03 10:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 2 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 12/03 10:00 Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 2 ΑΕ Λάρισας

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης 19/02 10:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 19/02 14:00 Νίκη Μιχαήλ 4 - 5 Ολύμπικ Ακαδημία
διαιτητές Βοηθ. Νέας Πολιτείας 20/02 11:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 6 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 19/03 10:00 Ατρόμητοι-Θύελλα 4 - 1 Αμπελόκηποι

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Νίκη Μιχαήλ 3 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Κοιλάδας 26/03 10:00 Ηρακλής Λάρισας 10 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Αμπελοκήπων 26/03 10:00 Αμπελόκηποι 6 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 26/03 12:00 Ολύμπικ Ακαδημία 2 - 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 26/03 15:00 ΑΕ Λάρισας 2 - 1 Ατρόμητοι-Θύελλα

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Φαλάνης 09/04 10:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 5 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αμπελοκήπων 09/04 10:00 Αμπελόκηποι 0 - 4 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 09/04 14:30 Ατρόμητοι-Θύελλα 6 - 0 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Θεσσαλικού 09/05 16:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 9 Ολύμπικ Ακαδημία

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Αμπελοκήπων 28/04 17:30 ΑΕ Λάρισας 3 - 1 Αμπελόκηποι
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 30/04 09:30 Νίκη Μιχαήλ 6 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 30/04 10:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 - 2 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 13/05 18:00 Ολύμπικ Ακαδημία 0 - 1 Ηρακλής Λάρισας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 Ολύμπικ Ακαδημία
διαιτητές Αμπελοκήπων 07/05 09:30 Αμπελόκηποι 3 - 0 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Φαλάνης 07/05 10:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 12/05 16:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 9 Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Κοιλάδας 17/05 16:00 Ηρακλής Λάρισας 6 - 1 ΑΕ Λάρισας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται - Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 14/05 09:30 ΑΕ Λάρισας 5 - 0 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 14/05 10:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 2 Αμπελόκηποι
διαιτητές Θεσσαλικού 14/05 10:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 - 4 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 15/05 09:30 Ατρόμητοι-Θύελλα 2 - 0 Ολύμπικ Ακαδημία

To Top