Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Αβέρωφ Λάρισας (1) 18 7 17 6 0 1 19 2 3 0 0 7 0 3 0 1 12 2 0
2 Νίκη Μιχαήλ (1) 15 6 23 5 0 1 30 7 4 0 0 21 0 1 0 1 9 7 0
3 Ακαδημία Τυρνάβου 15 8 16 5 0 3 32 16 3 0 0 17 1 2 0 3 15 15 0
4 Ηρακλής Λάρισας * 15 9 2 5 0 4 29 27 2 0 2 12 17 3 0 2 17 10 0
5 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 13 8 7 4 1 3 23 16 2 1 1 11 5 2 0 2 12 11 0
6 Μπαράζ Πηνειός (1) 11 8 7 3 2 3 28 21 2 1 1 17 12 1 1 2 11 9 0
7 Απόλλων Λάρισας (1) 9 7 -5 3 0 4 16 21 2 0 2 11 14 1 0 2 5 7 0
8 Παναγροτικός Νίκαιας* 9 9 -20 3 0 6 16 36 3 0 2 14 16 0 0 4 2 20 0
9 Μπάραζ Πηνειός (3) 4 5 -6 1 1 3 14 20 1 0 1 5 7 0 1 2 9 13 0
10 Ακαδημία Ολύμπικ* 3 9 -41 1 0 8 15 56 1 0 4 10 25 0 0 4 5 31 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 13/10 08:30 Ακαδημία Ολύμπικ* 3 - 5 Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 13/10 08:30 Νίκη Μιχαήλ (1) 4 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Baraze 13/10 09:30 Μπαράζ Πηνειός (1) 3 - 3 Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 13/10 11:30 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 2 - 3 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 13/10 11:30 Παναγροτικός Νίκαιας* 1 - 4 Αβέρωφ Λάρισας (1)

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 27/10 08:30 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας*
διαιτητές Olympic Park 27/10 09:00 Ακαδημία Ολύμπικ* 1 - 7 Μπαράζ Πηνειός (1)
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 27/10 10:30 Μπάραζ Πηνειός (3) - Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 27/10 12:00 Ηρακλής Λάρισας * 0 - 5 Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 27/10 12:45 Απόλλων Λάρισας (1) 6 - 3 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 10/11 09:30 Ηρακλής Λάρισας * 3 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 10/11 09:45 Παναγροτικός Νίκαιας* 4 - 2 Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Baraze 10/11 11:30 Μπαράζ Πηνειός (1) 3 - 1 Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Αβέρωφ 10/11 12:45 Αβέρωφ Λάρισας (1) 2 - 0 Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 10/11 13:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 5 - 1 Ακαδημία Ολύμπικ*

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 01/12 10:00 Μπάραζ Πηνειός (3) 3 - 1 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 01/12 11:30 Νίκη Μιχαήλ (1) 6 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας*
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 01/12 14:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 1 - 1 Μπαράζ Πηνειός (1)
διαιτητές Athletic Hall 02/12 11:00 Απόλλων Λάρισας (1) 1 - 7 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Olympic Park 02/12 11:30 Ακαδημία Ολύμπικ* 0 - 3 Αβέρωφ Λάρισας (1)

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 15/12 10:00 Αβέρωφ Λάρισας (1) 3 - 0 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 15/12 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 13 - 1 Ακαδημία Ολύμπικ*
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 15/12 11:00 Ηρακλής Λάρισας * 4 - 8 Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Baraze 15/12 12:00 Μπαράζ Πηνειός (1) 7 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας*
διαιτητές Baraze 16/03 10:45 Μπάραζ Πηνειός (3) - Απόλλων Λάρισας (1)

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 27/01 10:30 Νίκη Μιχαήλ (1) 2 - 0 Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Olympic Park 02/02 10:00 Ακαδημία Ολύμπικ* 6 - 4 Μπάραζ Πηνειός (3)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 02/02 11:30 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* 3 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 02/02 12:00 Παναγροτικός Νίκαιας* 5 - 4 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Baraze 03/02 11:30 Αβέρωφ Λάρισας (1) 2 - 0 Μπαράζ Πηνειός (1)

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 09/02 09:30 Νίκη Μιχαήλ (1) 9 - 0 Ακαδημία Ολύμπικ*
διαιτητές Athletic Hall 09/02 10:00 Απόλλων Λάρισας (1) 4 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας*
διαιτητές Baraze 09/02 11:30 Μπάραζ Πηνειός (3) 2 - 6 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 09/02 12:00 Ηρακλής Λάρισας * 5 - 3 Μπαράζ Πηνειός (1)
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 09/02 14:15 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Αβέρωφ Λάρισας (1)

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 02/03 09:30 Παναγροτικός Νίκαιας* 4 - 3 Ακαδημία Ολύμπικ*
διαιτητές Baraze 02/03 10:00 Μπαράζ Πηνειός (1) 4 - 7 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 02/03 10:00 Απόλλων Λάρισας (1) 0 - 3 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί 02/03 13:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)* - Νίκη Μιχαήλ (1)
διαιτητές Baraze 03/03 13:00 Αβέρωφ Λάρισας (1) - Μπάραζ Πηνειός (3)

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 09/03 11:15 Νίκη Μιχαήλ (1) - Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Baraze 16/03 09:30 Μπαράζ Πηνειός (1) - Απόλλων Λάρισας (1)
διαιτητές Olympic Park 16/03 09:30 Ακαδημία Ολύμπικ* 0 - 6 Ηρακλής Λάρισας *
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 16/03 12:00 Παναγροτικός Νίκαιας* 0 - 3 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)*
διαιτητές Αναβάλλεται 16/03 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Μπάραζ Πηνειός (3)

To Top