Ομαδες

Οι ομάδες που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Ν. Λάρισας:

     ΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑ
Α.Ε.Μάνδρας 2016 Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Αμυγδαλέας
Α.Ε.Σ. Χαραυγή Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) Θεσσαλικού
Α.ΠΟ. Ελασσόνας Κ-14(1ος Όμιλος) Ελασσόνας
Α.ΠΟ. Ελασσόνας Κ-13(1ος Όμιλος) Ελασσόνας
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Φάση των 16) Κουκολίτσιος-Μουσιάρης
Αβέρωφ Λάρισας (1) Κ-13(3ος Όμιλος) Αβέρωφ
Αβέρωφ Λάρισας (2) Κ-13(1ος Όμιλος) Αβέρωφ
ΑΕ Βουναίνων Κύπελλο(Φάση των 32) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Βουναίνων
ΑΕ Κιλελέρ Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) Κιλελέρ (Κυψέλης)
ΑΕ Λάρισας Κορασίδες Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(2ος Όμιλος) Angel Park (πρώην Athletic Hall)
Αετός Αετολόφου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αετολόφου Αγιάς
Αετός Μακρυχωρίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) ,Κύπελλο(Ημιτελική Φάση) Μακρυχωρίου
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Βαμβακούς
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Ελασσόνας
Ακαδημία Τυρνάβου A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Τυρνάβου
Αμπελωνιακός Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Αμπελώνος
Αμπελωνιακός Κ-14(1ος Όμιλος) Αμπελώνος
Αναγέννηση Ευαγγελισμού Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Ευαγγελισμού Ελασσόνας
Αναγέννηση Ζαππείου Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Ζαππείου
Αναγέννηση Καλοχωρίου Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Καλοχωρίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός")
Αναγέννηση Φαρσάλων A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Βρυσιών
Αναγέννηση Φαρσάλων Κ-16(4ος Όμιλος) ΒΑΣΙΛΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Ανθούπολη Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ανθούπολης
ΑΟ Αμπελοκήπων Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Αμπελοκήπων
ΑΟ Ελευθερών A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Ελευθερών
ΑΟ Μαυροβουνίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Μαυροβουνίου
ΑΟ Ναρθακίου A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) Ναρθακίου
ΑΟ Συκέας Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Συκέας
Απόλλων Λάρισας (2) Κ-16(3ος Όμιλος) Φιλιππούπολης
Απόλλων Γαλήνης 2016 A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) Γαλήνης
Απόλλων Λάρισας (1) Κ-16(4ος Όμιλος) Φιλιππούπολης
Απόλλων Λάρισας (1) Κ-14(4ος Όμιλος) Φιλιππούπολης
Απόλλων Λάρισας (3) Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(2ος Όμιλος) Φιλιππούπολης
Άρης Κουλουρίου Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) Κουλουρίου
ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Αιγάνης
Αστήρ Μελισσοχωρίου Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Πλατυκάμπου
Αστήρ Μελισσοχωρίου/ Μπαράζ Πηνειός Κ-16(2ος Όμιλος) Πλατυκάμπου
Αστήρ Ν.Περιβολίου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Κιλελέρ (Κυψέλης)
Αστραπή Ν. Πολιτείας Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) Νέας Πολιτείας
Αστραπή Ν. Πολιτείας (1) Κ-13(2ος Όμιλος) Βοηθ. Νέας Πολιτείας
Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) Κ-13(1ος Όμιλος) Βοηθ. Νέας Πολιτείας
Ατρόμητοι-Θύελλα (1) Κ-13(3ος Όμιλος) Club Βουτυρίτσα
Ατρόμητοι-Θύελλα (2) Κ-13(2ος Όμιλος) Club Βουτυρίτσα
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Αγίων Αναργύρων
Ατρόμητος Βαμβακούς Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) Βαμβακούς
Ατρόμητος Δασοχωρίου Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Δασοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) Βαμβακούς
Δαμασιακός Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας")
Δάφνη Γλαύκης A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Γλαύκης
Δάφνη Γλαύκης Κ-16(2ος Όμιλος) Γλαύκης
Δάφνη Γλαύκης Κ-12(2ος Όμιλος) Γλαύκης
Δήμητρα Γιάννουλης Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) Γιάννουλης
Διογένης Λάρισας Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Νεάπολης Β'
Δόξα Αργυροπουλίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Αργυροπουλίου
Δόξα Αργυροπουλίου Κ-12(1ος Όμιλος) Αργυροπουλίου
Δόξα Βαλανίδας A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Δασοχωρίου
Δόξα Βλαχογιαννίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")
Δόξα Βλαχογιαννίου Κ-14(1ος Όμιλος) Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")
Δόξα Ομορφοχωρίου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Πλατυκάμπου
Δόξα Ραχούλας A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Ραχούλας
Δόξα Υπέρειας Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Υπέρειας
Δωτιέας Αγιάς Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Αγιάς
Ηρακλής Λάρισας Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) ,Κύπελλο(Τελικός Super Cup) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Ελευθερών
Ηρακλής Λάρισας Κ-13(3ος Όμιλος) Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ)
Ηρακλής Λάρισας (1) Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(3ος Όμιλος) Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ)
Ηρακλής Πλατανουλίων Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Πλατανουλίων
Ηρακλής Χάλκης Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη")
Θερμαϊκός Στομίου Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Στομίου
Θύελλα Βασιλή Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Βασιλή Φαρσάλων
Θύελλα Ελάτειας Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας")
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Μεγάλου Ελευθεροχωρίου
Ιπποκράτης Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) Γ.Μητσιμπόνα Α΄
Κεραυνός Δένδρων A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) Δένδρων
Κεραυνός Δρυμού A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Δρυμού
Κίσσαβος Συκουρίου A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Πουρναρίου
Κίσσαβος Συκουρίου Κ-13(2ος Όμιλος) Πουρναρίου
Λάρισα 2012 Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) Γ.Μητσιμπόνα Α΄
Λαρισαϊκός Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Βιολογικού Νέας Σμύρνης
Λαρισαικός Κ-16(3ος Όμιλος) Βιολογικού Νέας Σμύρνης
Μαρίνος Αντύπας Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Χαλκιάδων
Μπαράζ Πηνειός (2) Κ-16(3ος Όμιλος) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
Μυραϊκός Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Διλόφου Λάρισας
Μύτικας Καλυβίων Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) Καλυβίων
Νεάπολη Λάρισας Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) Νεάπολης Β'
Νίκη Κρήνης Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Κρήνης
Νίκη Μιχαήλ Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(2ος Όμιλος) Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)
Νίκη Μιχαήλ (1) Κ-16(1ος Όμιλος) Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)
Νίκη Μιχαήλ (2) Κ-16(3ος Όμιλος) Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)
Οικονόμος Τσαριτσάνης Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Ημιτελική Φάση) Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας")
Ολυμπιακός Αμπελιάς Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) Αμπελιάς Φαρσάλων
Ολύμπικ Ακαδημία (1) Κ-13(2ος Όμιλος) Olympic Park
Ολύμπικ Ακαδημία (2) Κ-13(3ος Όμιλος) Olympic Park
Όλυμπος Γόννων A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Γόννων
Όλυμπος Γόννων Κ-14(2ος Όμιλος) Γόννων
Ομόνοια Λάρισας Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Νέας Πολιτείας
Παναγροτικός Νίκαιας Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")
Παναγροτικός Νίκαιας Κ-14(3ος Όμιλος) Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")
Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία Κ-16(4ος Όμιλος) Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Βιολογικού Νέας Σμύρνης
ΠΑΟΛ Αβέρωφ Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Αβέρωφ
Πελασγιώτις Κ-12(3ος Όμιλος) ,Κ-12 Ευ Αγωνίζεσθαι(2ος Όμιλος) Θεσσαλικού
Πελασγιώτις (1) Κ-16(4ος Όμιλος) Θεσσαλικού
Πελασγιώτις (1) Κ-14(3ος Όμιλος) Θεσσαλικού
Πελασγιώτις (2) Κ-16(3ος Όμιλος) Θεσσαλικού
Πελασγιώτις Λάρισας Κύπελλο(Φάση των 16) ,A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) Θεσσαλικού
ΠΟ Ελασσόνας Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Ημιτελική Φάση) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) ,Κύπελλο(Τελικός Super Cup) Ελασσόνας
ΠΟ Ελασσόνας Κ-16(1ος Όμιλος) Ελασσόνας
ΠΟ Ελασσόνας Κ-12(1ος Όμιλος) Βοηθ. Ελασσόνας
ΠΟ Ελασσόνας Κ-14(1ος Όμιλος) Βοηθ. Ελασσόνας
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας A1 Κατηγορία(2ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
Προοδευτική Βερδικούσσας A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος"
Ροδιακός Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Αμπελώνος
Σ.Σ. Ραψάνης A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Ραψάνης
Σ.Φ. Λάρισα '88 Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Ανθούπολης
Σμόλικας Φαλάνης Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Φαλάνης
Σμόλικας Φαλάνης Κ-13(1ος Όμιλος) Φαλάνης
Σταυραετός Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) Σταυρού
Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση Κύπελλο(Προκριματική Φάση) ,Β' κατηγορία(1ος Όμιλος) Στεφανοβούνου
Τοξότης Λάρισας Β' κατηγορία(2ος Όμιλος) Κουκολίτσιος-Μουσιάρης
Τύρναβος 2005 Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Τυρνάβου
Τύρναβος 2005 Κ-12(1ος Όμιλος) Τυρνάβου
Φαλανιακός Κύπελλο(Φάση των 32) ,Κύπελλο(Προημιτελική Φάση) ,Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο(3η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 16) ,Κύπελλο(Ημιτελική Φάση) Φαλάνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας Κύπελλο(Φάση των 16) ,A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Φάση των 32) Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος")
Φορτούνα Κουτσοχέρου Β' κατηγορία(3ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) ,Κύπελλο(Προκριματική Φάση) Κουτσοχέρου
Χείμαρρος Μαρμαρίνης A1 Κατηγορία(1ος Όμιλος) ,Κύπελλο(2η Προκριματική Φάση) Μαρμαρίνης
To Top