ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

error: error:
Αγώνες της Τρίτης 16-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες της Τετάρτης 17-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-7η Φάση Ημιτελική-1η 16:30 Γιάννουλης ΑΕ Κιλελέρ-ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Πέμπτης 18-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες του Σαββάτου 20-04-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Τυρνάβου Σμόλικας Φαλάνης-Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Κοιλάδας Ιπποκράτης-Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Γόννων Όλυμπος Γόννων-Απόλλων Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Παναγροτικός Νίκαιας-Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Μελίας Πελασγιώτις Λάρισας-Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-33η 17:00 Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-23η 17:00 Δρυμού Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η 17:00 Αμπελώνος Αμπελωνιακός-Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-19η 17:00 Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας-Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-16η 17:00 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Μυραϊκός-Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-19η 17:00 Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top