ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες της Τρίτης 19-10-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-Α' Φάση 4ος Όμιλος-1η 16:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Ηρακλής Χάλκης4 - 6 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνες της Τετάρτης 20-10-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Δαμασιακός0 - 2 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Οικονόμος Τσαριτσάνης0 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-ΠΟ Ελασσόνας0 - 4 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 1ος Όμιλος-1η 16:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Δόξα Αργυροπουλίου1 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ
ΣΚΡΙΑΠΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου-Όλυμπος Γόννων0 - 4 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Γιάννουλης Φαλανιακός-Αμπελωνιακός3 - 2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΠΑΤΕΤΣΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας-Ηρακλής Λάρισας0 - 6 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΙΚΟΣ
ΜΙΧΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Δωτιέας Αγιάς0 - 2 ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΔΙΧΡΗΣ
ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"9 - 10 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 3ος Όμιλος-1η 16:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Δήμητρα Γιάννουλης0 - 1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
ΓΟΥΛΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 4ος Όμιλος-1η 16:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-ΑΕ Κιλελέρ3 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΡΟΥΠΕΛΑΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 4ος Όμιλος-1η 16:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Παναγροτικός Νίκαιας2 - 6 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
ΣΤΑΜΟΣ
Αγώνες της Πέμπτης 21-10-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Τύρναβος 2005 - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΧΡΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
διαιτητές Κύπελλο-Β' Φάση 2ος Όμιλος-1η 16:00 Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας-Αετός Μακρυχωρίου - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΟΣ
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
Αγώνες του Σαββάτου 23-10-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστραπή Νέας Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Ανάβρας Δωτιέας Αγιάς-Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Δασοχωρίου Σμόλικας Φαλάνης-Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-4η 16:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-ΑΕ Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Θεσσαλικού Πελασγιώτις Λάρισας-Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Ραχούλας Δόξα Ραχούλας-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου-Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας-Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός-ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 24-10-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Νεάπολης Α΄ Νεάπολη Λάρισας-Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Αναβάλλεται Κεραυνός Δρυμού-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Ηρακλής Χάλκης-Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Δάφνη Γλαύκης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-2η 16:00 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-2η 16:00 Νέας Πολιτείας Ομόνοια Λάρισας-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Δόξα Αμυγδαλής - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Αναβάλλεται Αστήρ Ν.Περιβολίου-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-2η 16:00 Στομίου Θερμαϊκός Στομίου-ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top