ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 27-11-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αμπελωνιακός - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Αιγάνης ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης-Ηρακλής Χάλκης2 - 5 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΛΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΚΑΡΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-Χείμαρρος Μαρμαρίνης4 - 0 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Αναγέννηση Πυργετού 20162 - 2 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου-Φιλοκτήτης Μελιβοίας2 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-6η 15:00 Αναβάλλεται Δόξα Ραχούλας-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Αβέρωφ Ομόνοια Λάρισας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΧΡΗΣ
ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ
Αγώνες της Κυριακής 28-11-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Ανάβρας Δωτιέας Αγιάς-Παναγροτικός Νίκαιας - ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου-Αστραπή Νέας Πολιτείας - ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΧΡΗΣ
ΣΙΑΠΛΟΥΛΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων-Δήμητρα Γιάννουλης - ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Δόξα Βλαχογιαννίου - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Νεάπολης Α΄ Σμόλικας Φαλάνης-Όλυμπος Γόννων - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΚΡΙΑΠΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΡΟΥΠΕΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-9η 15:00 Μακρυχωρίου Φαλανιακός-Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Δένδρων Κεραυνός Δένδρων-Κεραυνός Δρυμού - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης ΑΕ Λάρισας-Νεάπολη Λάρισας - ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΣ
ΓΟΥΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-Προοδευτική Βερδικούσσας - ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΟΡΟΥ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας-Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑ
ΕΞΑΡΧΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-Τύρναβος 2005 - ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 15:00 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-ΑΟ Ναρθακίου - ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΑΝΑΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Αναβάλλεται Σ.Φ. Λάρισα '88-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Συκέας ΑΟ Συκέας-Όλυμπος Καρυάς - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΓΚΑΓΚΑΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-6η 15:00 Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Ακαδημία Τυρνάβου - ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΣΜΕΤΟΥ
ΣΟΥΠΕΚΙΩΤΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-4η 15:00 Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων-Θύελλα Βασιλή - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ
ΦΑΚΗΣ
To Top