ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

error:
Αγώνες της Τετάρτης 28-02-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-6η Φάση Προημιτελική-1η 15:30 Γλαύκης Ανθούπολη-ΑΕ Κιλελέρ - ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
Αγώνες της Παρασκευής 01-03-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Αγώνες του Σαββάτου 02-03-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου-Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Αγιάς Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Μελίας Πελασγιώτις Λάρισας-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Παναγροτικός Νίκαιας-Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας-ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Ιπποκράτης-Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Τυρνάβου Σμόλικας Φαλάνης-ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-24η 15:30 Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-14η 15:30 Αμπελώνος Αμπελωνιακός-Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-14η 15:30 Στεφανοβούνου Π. Α.Ο. Δευκαλίων Κρανέας-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-14η 15:30 Ραχούλας Α.Ε Δόξα Ραχούλας-Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-14η 15:30 Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-14η 15:30 Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-14η 15:30 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Μυραϊκός-Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες της Κυριακής 03-03-2024
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-17η 15:30 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-17η 15:30 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-17η 15:30 Αιγάνης Αναγέννηση Ολύμπου-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-17η 15:30 Τυρνάβου Τύρναβος 2005 -Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-17η 15:30 Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης-Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-17η 15:30 Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 11:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 11:00 Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016-Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 15:00 Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 15:00 Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 15:30 Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 15:30 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-17η 15:30 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-Ομόνοια Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-14η 11:00 Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας-Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-14η 15:30 Ολυμπιάδος Α.Ο. Αίαντας Καλλιθέας-Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-14η 15:30 Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων-Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-14η 15:30 Αμυγδαλής Δόξα Αμυγδαλής-Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top