ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 29-01-2022
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Φαλάνης Φαλανιακός-Παναγροτικός Νίκαιας - ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΛΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός-Δωτιέας Αγιάς - ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Φαρσάλων - ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Γόννων Όλυμπος Γόννων-Αμπελωνιακός - ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Ροδιάς Σμόλικας Φαλάνης-ΑΟ Μαυροβουνίου - ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΟΣ
ΡΟΥΠΕΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ -Δόξα Βλαχογιαννίου - ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ
ΜΠΛΙΩΝΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ-Δόξα Αργυροπουλίου - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΧΡΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-14η 15:00 Ελευθερών Αστραπή Νέας Πολιτείας-Δήμητρα Γιάννουλης - ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
ΓΚΑΓΚΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Τύρναβος 2005 - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Βοηθ. Γιάννουλης Δόξα Βαλανίδας-Λαρισαϊκός - ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΒΑΤΑΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου-ΑΕ Λάρισας - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ
ΚΟΥΤΙΝΑ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-10η 15:00 Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού -Κεραυνός Δένδρων - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΑΝΑΣ
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Αναβάλλεται ΑΟ Αμπελοκήπων-Δόξα Ομορφοχωρίου - ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Θεσσαλικού Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Θύελλα Ελάτειας - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΣΟΥΠΕΚΙΩΤΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Δόξα Αμυγδαλής - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΟΥΛΗΣ
ΣΥΡΜΑΚΕΖΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Μαρίνος Αντύπας-Αετός Αετολόφου - ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΟΣΜΕΤΟΥ
ΦΑΚΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-8η 15:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Αστήρ Ν.Περιβολίου-Θερμαϊκός Στομίου - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Κυριακής 30-01-2022
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΓΟΥΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016-Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ
ΣΟΥΡΛΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Ηρακλής Χάλκης - ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΙΧΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-10η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης-Κίσσαβος Συκουρίου - ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-10η 11:00 Ανθούπολης Ανθούπολη-Δόξα Υπέρειας - ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-10η 11:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Ιπποκράτης-Φορτούνα Κουτσοχέρου - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-10η 11:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ ΑΟ Ναρθακίου-Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-10η 11:00 Αναβάλλεται ΑΕ Μάνδρας 2016-ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-10η 11:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ
ΣΚΡΙΑΠΑΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 12:30 Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Μύτικας Καλυβίων - ΚΟΥΡΕΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΑΛΤΖΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ
ΡΟΥΠΕΛΑΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-8η 15:00 Συκέας ΑΟ Συκέας-Ομόνοια Λάρισας - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΑΝΑΣ
ΣΑΡΡΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-9η 15:00 Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου-Μυραϊκός - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-9η 15:00 Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ
ΚΟΣΜΕΤΟΥ
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-9η 15:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ ΑΕ Βουναίνων-Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-18η 15:00 Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας-Διογένης Λάρισας - ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΤΑΜΟΣ
To Top