ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες της Τετάρτης 08-12-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Κύπελλο-Γ' Φάση Ομίλων-1η 15:00 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί -
-
Αγώνες του Σαββάτου 11-12-2021
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Ιπποκράτης-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-Πελασγιώτις Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Μάνδρας ΑΕ Μάνδρας 2016-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου-Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-7η 15:00 Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου-Σ.Φ. Λάρισα '88 - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-7η 15:00 Αναβάλλεται Όλυμπος Καρυάς-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-7η 15:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Ομορφοχωρίου Δόξα Ομορφοχωρίου-Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Αναβάλλεται Αστήρ Ν.Περιβολίου-Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου-ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Στομίου Θερμαϊκός Στομίου-Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-7η 15:00 Αμυγδαλής Δόξα Αμυγδαλής-Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή-Διογένης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων-ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Αρμενίου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου-Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί -
-
διαιτητές Γ' κατηγορία-3ος Όμιλος-8η 15:00 Κρήνης Νίκη Κρήνης-Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top