ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:

Αγώνες του Σαββάτου 04-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Τοξότης Λάρισας-Ατρόμητος Δασοχωρίου - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΟΛΙΟΣ
ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων-Νεάπολη Λάρισας - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΑΚΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" Προοδευτική Βερδικούσσας-Μαρίνος Αντύπας - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΟΥΛΑΣ
ΓΚΑΓΚΑΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Ηρακλής Καλλιθέας-Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-11η 15:00 Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς-Α.Ε.Σ. Χαραυγή - ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ
ΜΠΕΗ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου-Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΠΡΟΥΣΙΟΥΤΗΣ
ΜΠΑΛΤΖΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Παραποτάμου Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων-Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ Δόξα Αμυγδαλής-Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί --------------------- Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Δόξα Βαλανίδας - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΡΙΑΠΑΣ
ΤΣΙΡΕΒΕΛΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων-Αμπελωνιακός - ΚΟΣΜΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Ανθούπολης ΑΕ Λάρισας-Δόξα Αργυροπουλίου - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Δρυμού Κεραυνός Δρυμού-Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-12η 15:00 Γ.Μητσιμπόνα Α΄ Ιπποκράτης-Ακαδημία Τυρνάβου - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Πλατυκάμπου Απόλλων Γαλήνης 2016-Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΚΑΣ
ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Νέας Πολιτείας Αστραπή Νέας Πολιτείας-Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης-Ανθούπολη - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΛΙΩΝΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Αγώνες της Κυριακής 05-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Κουκολίτσιος-Μουσιάρης Πελασγιώτις Λάρισας-Κίσσαβος Συκουρίου - ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Αμπελώνος Τύρναβος 2005 -Δαμασιακός - ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας-Δόξα Βλαχογιαννίου - ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΛΙΩΝΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Φαλάνης Φαλανιακός-ΑΕ Κιλελέρ - ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΚΑΣ
ΣΚΡΙΑΠΑΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης-Σμόλικας Φαλάνης - ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΙΧΡΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου-Αετός Μακρυχωρίου - ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ
ΜΠΑΛΤΖΗΣ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 15:00 Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου-Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 12:00 Ανάβρας Αετός Αετολόφου-Μυραϊκός - ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΠΟΛΟΣ
διαιτητές Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-11η 15:00 Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή-Δόξα Ομορφοχωρίου - ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΟΥΛΑΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") Θύελλα Ελάτειας-Θερμαϊκός Στομίου - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΗΣ
ΚΟΥΒΑΤΑΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-12η 15:00 Βιολογικού Νέας Σμύρνης Λαρισαϊκός-ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΠΡΟΥΣΙΟΥΤΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-12η 15:00 Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Μαχητής Τερψιθέας - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΟΣ
ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-12η 15:00 Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς-ΑΕ Βουναίνων - ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-12η 15:00 Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών-Ομόνοια Λάρισας - ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-12η 15:00 Υπέρειας Δόξα Υπέρειας-Διογένης Λάρισας - ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ
διαιτητές Β' κατηγορία-3ος Όμιλος-12η 15:00 Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΙΝΑ
ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ
Αγώνες της Τρίτης 07-02-2023
ΠΛΗΡ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
διαιτητές Α' κατηγορία- Detox-Κανονική Περίοδος-16η 18:00 Νεάπολης Α΄ Δήμητρα Γιάννουλης-Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί -
-
To Top