Την αυλαία ανοίγει η ομάδα των Παίδων που αγωνίζεται στη 1.00 μ.μ. ενώ ακολουθεί η ομάδα των Νέων στις 3.00 μ.μ.
Ώρα συγκέντρωσης για τους ποδοσφαιριστές τόσο της μικτής ομάδας Παίδων όσο και της μικτής ομάδας Νέων έχει ορισθεί στις 10.30 στο προαύλιο χώρο του 3ου Γυμνασίου Λάρισας στην οδό Καρδίτσης.
Αποστολή Νέων για τον αγώνα με την ΕΠΣ Καρδίτσας
Σκουλίδης, Τσαρούχας (Δήμητρα Γιάννουλης), Γκούμας, Μπούρας (ΑΕΛ), Φουρίκης, Αετόπουλος (Παναγροτικός), Γκατζιούρας (Νίκη Μιχαήλ), Βλαχάκης, Μπάγκας, Κορτσάρι (Ατρόμητοι), Καφανέλης (Ανθούπολη), Κωνσταντινίδης (Π.Ο.Ε.), Κραβαρίτης (Ελευθεραί), Δραγατσίκης (Ηρακλής Λάρισας), Σούμπασης (Αμπελόκηποι), Χλωρός (Νέα Πολιτεία), Δρόσος (Φάρσαλα), Τζιόλας (Πυργετός).
Παίδες
Μακρυγιάννης, Τσιούπρος, Πέτσουλας, Στάμος, Γκιάτα, Παπακωσταντίνου, Ζησούλης (ΑΕΛ), Κατσής (Αμπελωνιακός), Δελημήτρος, Κατσάμπελας (Ατρόμητοι), Παπαδάκος, Νατσίδης, Χριστακέας, (Ηρακλής Λάρισας) Μητάκος, Ζαχοπουλος (Ν.Πολιτεία), Παπαθανασίου (Νίκη-Μιχαήλ), Τσιγγάνης (Πελασγιώτιδα), Καραγκιόζης (ΠΟΕ).
![](https://epslarissas.gr/wp-content/uploads/2018/06/logo_new1-1.png)