Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να βρίσκονται την Τρίτη 26 Μαρτίου 2019 και ώρα 14.45 στο γήπεδο της Γιάννουλης.
Κ-14
Αντωνόπουλος, Νικολακούλης, Γκίτσας, Μπαγιώτας, Μπόρος, Πινακάς, Ασίκογλου, Νινίκας (ΑΕΛ), Αρσενίδης, Αρσένης, Λάζος, Φώλιας (Νίκη Μιχαήλ), Νότας, Κωνσταντίνου (Αστραπή Νέας Πολιτείας), Μπαλαμώτης (Ηρακλής Λάρισας), Γαρυφάλλου (Απόλλων Λάρισας), Χατζής (Πελασγιώτιδα), Ιορδανίδης (Λαρισαϊκός)
![](https://epslarissas.gr/wp-content/uploads/2018/06/logo_new1-1.png)