Από την Ε.Δ. της ΕΠΣΛ ανακοινώνεται ότι δεν θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη εβδομαδιαία επιμορφωτική συγκέντρωση των διαιτητών και για αυτό το λόγο καλούνται όλοι οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν στους αγώνες πρωταθλήματος 17-18/02 να φέρουν τα φύλλα αγώνος στη γραμματεία της Ένωσης μέχρι την Τρίτη 20.02, για να ελεγχθούν από την Πειθαρχική Επιτροπή.
Η επόμενη συγκέντρωση θα ανακοινωθεί εκ νέου με ανακοίνωση.
![](https://epslarissas.gr/wp-content/uploads/2018/06/logo_new1-1.png)