ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07-10-2017 | 15:30 | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 4 - 3 | |
2 | 15-10-2017 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μύτικας Καλυβίων | 5 - 1 | |
3 | 21-10-2017 | 15:00 | Δασοχωρίου | Ατρόμητος Δασοχωρίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 1 | |
5 | 19-11-2017 | 15:00 | Δεν Διεξάγεται | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Δευκαλίων Κρανέας | 3 - 0 | |
6 | 25-11-2017 | 15:00 | Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" | Προοδευτική Βερδικούσσας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 1 | |
7 | 10-12-2017 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Αστραπή Δελερίων | 4 - 1 | |
8 | 17-12-2017 | 11:00 | Βοηθ. Γιάννουλης | Μαρίνος Αντύπας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 7 | |
9 | 14-01-2018 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | 3 - 0 | |
10 | 21-01-2018 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός | 3 - 0 | |
11 | 28-01-2018 | 15:00 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 1 | |
12 | 04-02-2018 | 15:15 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ατρόμητος Δασοχωρίου | 2 - 3 | |
14 | 03-03-2018 | 15:30 | Δεν Διεξάγεται | Δευκαλίων Κρανέας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 3 | |
15 | 18-03-2018 | 16:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Προοδευτική Βερδικούσσας | 1 - 1 | |
16 | 01-04-2018 | 16:00 | Δελερίων | Αστραπή Δελερίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 3 | |
17 | 15-04-2018 | 16:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μαρίνος Αντύπας | 5 - 0 | |
18 | 21-04-2018 | 16:00 | Μεγάλου Ελευθεροχωρίου | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 2 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1988 | ||||
ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ||||
ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2003 | ||||
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 2003 | ||||
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2001 | ||||
ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ ΕΝΕΑ | ΑΝΤΙ | 1999 | ||||
ΤΑΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΝΕΣΤΗΣ | 1998 | ||||
ΦΟΡΤΟΥΖΙ ΙΓΚΛΙΣ | ΡΕΛΙ | 2002 |