ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05-11-2022 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Δόξα Αργυροπουλίου | 0 - 4 | |
2 | 13-11-2022 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Κεραυνός Δρυμού | - | Δόξα Βαλανίδας | 1 - 3 | |
3 | 19-11-2022 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 2 | |
4 | 26-11-2022 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Αμπελωνιακός | 3 - 1 | |
5 | 04-12-2022 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Δόξα Βαλανίδας | 2 - 3 | |
6 | 10-12-2022 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | ΑΕ Λάρισας | 2 - 5 | |
7 | 18-12-2022 | 14:30 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Ιπποκράτης | - | Δόξα Βαλανίδας | 2 - 0 | |
8 | 08-01-2023 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | ΑΟ Αμπελοκήπων | 0 - 5 | |
9 | 14-01-2023 | 15:00 | Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου | Ακαδημία Τυρνάβου | - | Δόξα Βαλανίδας | 1 - 1 | |
10 | 22-01-2023 | 15:00 | Αργυροπουλίου | Δόξα Αργυροπουλίου | - | Δόξα Βαλανίδας | 4 - 0 | |
11 | 28-01-2023 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Κεραυνός Δρυμού | 4 - 1 | |
12 | 04-02-2023 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Δόξα Βαλανίδας | 2 - 2 | |
13 | 12-02-2023 | 15:00 | Αμπελώνος | Αμπελωνιακός | - | Δόξα Βαλανίδας | 1 - 1 | |
14 | 18-02-2023 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 1 | |
15 | 05-03-2023 | 15:30 | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | ΑΕ Λάρισας | - | Δόξα Βαλανίδας | 5 - 1 | |
16 | 11-03-2023 | 15:30 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Ιπποκράτης | 0 - 2 | |
17 | 19-03-2023 | 16:00 | Αμπελοκήπων | ΑΟ Αμπελοκήπων | - | Δόξα Βαλανίδας | 1 - 1 | |
18 | 01-04-2023 | 17:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Ακαδημία Τυρνάβου | 1 - 1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΘΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 1994 | ||||
ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2004 | ||||
ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1990 | ||||
ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΜΕΛΕΤΗΣ | 2003 | ||||
ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | - | ||||
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1996 | ||||
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1993 | ||||
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1988 | ||||
ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1987 | ||||
ΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1992 | ||||
ΧΑΤΖΗΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1981 | ||||
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 2004 |