ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05-11-2022 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Κεραυνός Δρυμού | 1 - 1 | |
2 | 12-11-2022 | 15:00 | Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Αμπελωνιακός | 4 - 3 | |
3 | 19-11-2022 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Δόξα Βαλανίδας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 2 | |
4 | 26-11-2022 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 2 - 2 | |
5 | 03-12-2022 | 15:00 | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | ΑΕ Λάρισας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 6 - 1 | |
6 | 10-12-2022 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ιπποκράτης | 5 - 2 | |
7 | 17-12-2022 | 15:00 | Αμπελοκήπων | ΑΟ Αμπελοκήπων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 2 | |
8 | 08-01-2023 | 15:00 | Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου | Ακαδημία Τυρνάβου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 1 | |
9 | 14-01-2023 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Δόξα Αργυροπουλίου | 2 - 4 | |
10 | 22-01-2023 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Κεραυνός Δρυμού | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 2 | |
11 | 28-01-2023 | 15:00 | Αμπελώνος | Αμπελωνιακός | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 5 | |
12 | 04-02-2023 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Δόξα Βαλανίδας | 2 - 2 | |
13 | 12-02-2023 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 3 | |
14 | 18-02-2023 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | ΑΕ Λάρισας | 2 - 1 | |
15 | 04-03-2023 | 15:30 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Ιπποκράτης | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 1 | |
16 | 11-03-2023 | 15:30 | Δρυμού | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | ΑΟ Αμπελοκήπων | 2 - 1 | |
17 | 19-03-2023 | 16:00 | Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ακαδημία Τυρνάβου | 7 - 1 | |
18 | 01-04-2023 | 17:00 | Αργυροπουλίου | Δόξα Αργυροπουλίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 2 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1988 | ||||
ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ||||
ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2003 | ||||
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 2003 | ||||
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2001 | ||||
ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ ΕΝΕΑ | ΑΝΤΙ | 1999 | ||||
ΤΑΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΝΕΣΤΗΣ | 1998 | ||||
ΦΟΡΤΟΥΖΙ ΙΓΚΛΙΣ | ΡΕΛΙ | 2002 |