ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 01-10-2017 | 16:00 | Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") | Ελπίς Μεσοχωρίου | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 6 - 1 | |
2 | 07-10-2017 | 15:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Δολιχιακός | 2 - 4 | |
3 | 15-10-2017 | 15:00 | Ομορφοχωρίου | Λαρισαϊκός | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 4 - 1 | |
4 | 21-10-2017 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ΑΟ Συκέας | 3 - 1 | |
5 | 04-11-2017 | 15:00 | Δένδρων | Κεραυνός Δένδρων | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 1 | |
6 | 19-11-2017 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Πανιώνιος Νέας Σμύρνης | 0 - 3 | |
7 | 25-11-2017 | 15:00 | Δρυμού | Κεραυνός Δρυμού | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 4 - 2 | |
8 | 03-12-2017 | 15:00 | Ροδιάς | Ροδιακός | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 6 - 1 | |
9 | 09-12-2017 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 1 - 5 | |
10 | 17-12-2017 | 15:00 | Βοηθ. Γιάννουλης | Τοξότης Λάρισας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 2 | |
11 | 14-01-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ηρακλής Πλατανουλίων | 1 - 4 | |
12 | 20-01-2018 | 15:00 | Δασοχωρίου | Δόξα Βαλανίδας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 1 | |
13 | 27-01-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Όλυμπος Καρυάς | 4 - 0 | |
14 | 03-02-2018 | 14:15 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ελπίς Μεσοχωρίου | 1 - 1 | |
15 | 11-02-2018 | 15:15 | Δολίχης | Δολιχιακός | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 6 | |
16 | 03-03-2018 | 15:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Λαρισαϊκός | 1 - 1 | |
17 | 11-03-2018 | 15:30 | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 1 | |
18 | 17-03-2018 | 16:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Κεραυνός Δένδρων | 1 - 1 | |
19 | 24-03-2018 | 16:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Πανιώνιος Νέας Σμύρνης | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 0 | |
20 | 31-03-2018 | 16:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Κεραυνός Δρυμού | 3 - 3 | |
21 | 15-04-2018 | 16:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ροδιακός | 0 - 0 | |
22 | 21-04-2018 | 16:00 | Αβέρωφ | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 1 | |
23 | 29-04-2018 | 16:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Τοξότης Λάρισας | 6 - 1 | |
24 | 05-05-2018 | 16:30 | Πλατανουλίων | Ηρακλής Πλατανουλίων | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 3 | |
25 | 13-05-2018 | 16:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Δόξα Βαλανίδας | 2 - 1 | |
26 | 19-05-2018 | 16:30 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 4 - 2 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2002 | ||||
ΚΟΤΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1999 | ||||
ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1980 | ||||
ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 1996 | ||||
ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΘΩΜΑΣ | 1991 | ||||
ΛΙΟΥΡΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ | ΘΩΜΑΣ | 1994 | ||||
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1994 | ||||
ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 | ||||
ΡΑΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1982 | ||||
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1992 | ||||
ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1994 | ||||
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ | 1992 |