ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07-10-2018 | 09:30 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Μύτικας Καλυβίων | 2 - 1 | |
2 | 13-10-2018 | 15:00 | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 4 | |
3 | 20-10-2018 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ροδιακός | 1 - 1 | |
4 | 03-11-2018 | 15:00 | Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" | Προοδευτική Βερδικούσσας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 1 | |
5 | 11-11-2018 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 3 - 1 | |
6 | 17-11-2018 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 3 | |
7 | 25-11-2018 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Κεραυνός Δρυμού | 2 - 2 | |
8 | 09-12-2018 | 15:00 | Πλατανουλίων | Ηρακλής Πλατανουλίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 0 | |
9 | 15-12-2018 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ακαδημία Τυρνάβου | 1 - 0 | |
10 | 20-01-2019 | 15:00 | Δασοχωρίου | Δόξα Βαλανίδας | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 3 - 0 | |
11 | 26-01-2019 | 15:00 | Μεγάλου Ελευθεροχωρίου | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 6 | |
12 | 03-02-2019 | 11:30 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 1 | |
13 | 17-02-2019 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | ΑΟ Συκέας | 2 - 1 | |
14 | 23-02-2019 | 15:00 | Ροδιάς | Ροδιακός | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 2 | |
15 | 03-03-2019 | 15:30 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Προοδευτική Βερδικούσσας | 1 - 0 | |
16 | 17-03-2019 | 15:30 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 1 | |
17 | 24-03-2019 | 11:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 1 | |
18 | 30-03-2019 | 16:00 | Δρυμού | Κεραυνός Δρυμού | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 2 - 1 | |
19 | 06-04-2019 | 17:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Ηρακλής Πλατανουλίων | 1 - 2 | |
20 | 16-04-2019 | 17:00 | Αργυροπουλίου | Ακαδημία Τυρνάβου | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 0 | |
21 | 20-04-2019 | 17:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Δόξα Βαλανίδας | 1 - 3 | |
22 | 04-05-2019 | 17:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | 10 - 3 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1988 | ||||
ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2007 | ||||
ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 2003 | ||||
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ | 2003 | ||||
ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 2001 | ||||
ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ ΕΝΕΑ | ΑΝΤΙ | 1999 | ||||
ΤΑΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΝΕΣΤΗΣ | 1998 | ||||
ΦΟΡΤΟΥΖΙ ΙΓΚΛΙΣ | ΡΕΛΙ | 2002 |