Β' κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Κεραυνός Δρυμού 53 22 38 17 2 3 64 26 10 0 1 34 11 7 2 2 30 15 0
2 Δόξα Βαλανίδας 52 22 32 17 1 4 55 23 10 0 1 28 8 7 1 3 27 15 0
3 Ακαδημία Τυρνάβου 45 22 33 14 3 5 47 14 8 1 2 27 7 6 2 3 20 7 0
4 Προοδευτική Βερδικούσσας 43 22 26 14 1 7 46 20 8 0 3 29 10 6 1 4 17 10 0
5 Ροδιακός 37 22 20 11 4 7 46 26 6 1 4 32 14 5 3 3 14 12 0
6 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 36 22 11 11 3 8 46 35 7 2 2 27 15 4 1 6 19 20 0
7 ΑΟ Συκέας 29 22 -1 9 2 11 46 47 6 0 5 25 20 3 2 6 21 27 0
8 Ηρακλής Πλατανουλίων 29 22 -2 9 2 11 42 44 5 1 5 23 20 4 1 6 19 24 0
9 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 23 22 -6 6 5 11 34 40 4 4 3 24 17 2 1 8 10 23 0
10 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 23 22 -13 6 5 11 36 49 3 5 3 16 18 3 0 8 20 31 0
11 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 9 22 -55 3 0 19 32 87 2 0 9 17 39 1 0 10 15 48 0
12 Μύτικας Καλυβίων 3 22 -83 1 0 21 15 98 1 0 10 8 40 0 0 11 7 58 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 06/10 15:30 Ροδιακός 3 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Βερδικούσσας 06/10 15:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελασσόνας 07/10 09:30 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 1 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Συκέας 07/10 15:30 ΑΟ Συκέας 4 - 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου 07/10 15:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 07/10 15:30 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 4 Κεραυνός Δρυμού

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκέας 13/10 15:00 ΑΟ Συκέας 3 - 4 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καλυβίων 13/10 15:00 Μύτικας Καλυβίων 0 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού 13/10 15:00 Κεραυνός Δρυμού 4 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 14/10 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 14/10 15:00 Δόξα Βαλανίδας 2 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 14/10 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 20/10 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Βερδικούσσας 20/10 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 1 - 2 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Στεφανοβουνου 20/10 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 3 - 1 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 20/10 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 - 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δρυμού 20/10 15:00 Κεραυνός Δρυμού 4 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Πλατανουλίων 20/10 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων 27/10 15:00 Μύτικας Καλυβίων 0 - 3 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βερδικούσσας 03/11 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ροδιάς 03/11 15:00 Ροδιακός 4 - 0 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Συκέας 03/11 15:00 ΑΟ Συκέας 3 - 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 04/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 - 4 Ηρακλής Πλατανουλίων

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 11/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 11/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 2 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δρυμού 11/11 15:00 Κεραυνός Δρυμού 0 - 2 Ροδιακός
διαιτητές Πλατανουλίων 11/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 1 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 11/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 6 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δασοχωρίου 11/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 2 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 17/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 - 3 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Στεφανοβουνου 17/11 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 - 6 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ροδιάς 17/11 15:00 Ροδιακός 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Συκέας 17/11 15:00 ΑΟ Συκέας 1 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Καλυβίων 17/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων 1 - 5 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Βερδικούσσας 02/12 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 25/11 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 2 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Πλατανουλίων 25/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 2 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 25/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δασοχωρίου 25/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας 1 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 25/11 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 2 Ροδιακός
διαιτητές Καλυβίων 25/11 15:00 Μύτικας Καλυβίων 1 - 5 ΑΟ Συκέας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατανουλίων 09/12 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 0 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Δρυμού 09/12 15:00 Κεραυνός Δρυμού 1 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 09/12 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Στεφανοβουνου 09/12 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 - 0 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Βερδικούσσας 09/12 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 5 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ροδιάς 09/12 15:00 Ροδιακός 5 - 4 ΑΟ Συκέας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 15/12 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δασοχωρίου 15/12 15:00 Δόξα Βαλανίδας 2 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 15/12 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 3 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Καλυβίων 16/12 15:00 Μύτικας Καλυβίων 2 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Συκέας 16/12 15:00 ΑΟ Συκέας 2 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ροδιάς 16/12 15:00 Ροδιακός 4 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβουνου 19/01 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 - 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 20/01 15:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 0 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 20/01 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 0 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Πλατανουλίων 20/01 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 8 - 1 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δρυμού 20/01 15:00 Κεραυνός Δρυμού 3 - 1 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 20/01 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 1 Ροδιακός

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 26/01 15:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2 - 6 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καλυβίων 26/01 15:00 Μύτικας Καλυβίων 0 - 6 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Συκέας 26/01 15:00 ΑΟ Συκέας 1 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ροδιάς 26/01 15:00 Ροδιακός 1 - 4 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Βερδικούσσας 26/01 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 1 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Στεφανοβουνου 26/01 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 - 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων 03/02 11:30 Μύτικας Καλυβίων 0 - 1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 03/02 11:30 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 3 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δασοχωρίου 03/02 11:30 Δόξα Βαλανίδας 1 - 0 Ροδιακός
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/02 11:30 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 3 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Πλατανουλίων 03/02 11:30 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 3 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δρυμού 03/02 15:00 Κεραυνός Δρυμού 2 - 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 17/02 11:30 Ροδιακός 11 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ελασσόνας 17/02 15:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 1 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Βερδικούσσας 17/02 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 0 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου 17/02 15:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 17/02 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Πλατανουλίων 17/02 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 3 Κεραυνός Δρυμού

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ροδιάς 23/02 15:00 Ροδιακός 1 - 2 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Συκέας 23/02 15:00 ΑΟ Συκέας 0 - 2 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 23/02 15:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 1 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 23/02 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καλυβίων 09/03 15:30 Μύτικας Καλυβίων 0 - 5 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 09/03 15:30 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 03/03 15:30 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Στεφανοβουνου 03/03 15:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 03/03 15:30 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 0 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δρυμού 03/03 15:30 Κεραυνός Δρυμού 6 - 2 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Πλατανουλίων 03/03 15:30 Ηρακλής Πλατανουλίων 6 - 2 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου 03/03 15:30 Δόξα Βαλανίδας 1 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβουνου 17/03 15:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 - 1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Βερδικούσσας 17/03 15:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Τυρνάβου 17/03 15:30 Ροδιακός 0 - 2 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Συκέας 17/03 15:30 ΑΟ Συκέας 3 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καλυβίων 17/03 15:30 Μύτικας Καλυβίων 0 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 17/03 15:30 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 6 Δόξα Βαλανίδας

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 24/03 11:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δρυμού 24/03 11:00 Κεραυνός Δρυμού 5 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δένδρων 24/03 11:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 0 - 3 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 24/03 11:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Ροδιακός
διαιτητές Δασοχωρίου 24/03 11:00 Δόξα Βαλανίδας 6 - 2 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 24/03 11:30 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 4 - 0 Μύτικας Καλυβίων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού 30/03 16:00 Κεραυνός Δρυμού 2 - 1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 30/03 16:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 - 2 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Στεφανοβουνου 30/03 16:00 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βερδικούσσας 30/03 16:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 3 - 0 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Τυρνάβου 30/03 16:00 Ροδιακός 3 - 0 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Συκέας 31/03 11:00 ΑΟ Συκέας 5 - 2 Μύτικας Καλυβίων

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 06/04 17:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 2 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 06/04 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 1 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δασοχωρίου 06/04 17:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 1 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 06/04 17:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3 - 5 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Καλυβίων 06/04 17:00 Μύτικας Καλυβίων 1 - 5 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Συκέας 06/04 17:00 ΑΟ Συκέας 2 - 3 Ροδιακός

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού 5 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δένδρων - - Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 3 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού 6 - 1 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2 - 2 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Βερδικούσσας - - Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 0 Ροδιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 16/04 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 20/04 17:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1 - 3 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 20/04 17:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 8 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Καλυβίων 20/04 17:00 Μύτικας Καλυβίων 3 - 4 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Συκέας 20/04 17:00 ΑΟ Συκέας 1 - 4 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Αμπελώνος 20/04 17:00 Ροδιακός 0 - 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βερδικούσσας 20/04 17:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 2 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 04/05 17:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 10 - 3 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου 04/05 17:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 0 Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Τυρνάβου 04/05 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 5 - 0 ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δένδρων 04/05 17:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 3 Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού 04/05 17:00 Κεραυνός Δρυμού 1 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 05/05 17:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 3 - 1 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

To Top