Β' κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Τύρναβος 2005 16 7 7 5 1 1 17 10 3 1 0 7 3 2 0 1 10 7 0
2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 14 7 2 4 2 1 9 7 2 1 0 5 3 2 1 1 4 4 0
3 Κεραυνός Δρυμού 10 6 5 3 1 2 14 9 1 0 1 6 5 2 1 1 8 4 0
4 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 10 6 0 3 1 2 11 11 2 0 1 5 4 1 1 1 6 7 0
5 Κεραυνός Δένδρων 9 6 3 3 0 3 12 9 1 0 2 7 6 2 0 1 5 3 0
6 Νεάπολη Λάρισας 8 6 2 2 2 2 11 9 1 1 1 7 5 1 1 1 4 4 0
7 Δόξα Βαλανίδας 7 6 1 2 1 3 12 11 1 0 2 6 7 1 1 1 6 4 0
8 Λαρισαϊκός 7 6 -4 2 1 3 11 15 2 0 2 6 6 0 1 1 5 9 0
9 Προοδευτική Βερδικούσσας 7 6 1 2 1 3 10 9 2 0 1 5 2 0 1 2 5 7 0
10 ΑΕ Λάρισας 6 6 1 1 3 2 9 8 0 3 0 5 5 1 0 2 4 3 0
11 Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 6 -18 0 1 5 7 25 0 1 2 6 12 0 0 3 1 13 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 16/10 16:00 Τύρναβος 2005 4 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 16/10 16:00 ΑΕ Λάρισας 2 - 2 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 16/10 16:00 Λαρισαϊκός 1 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης 16/10 16:00 Δόξα Βαλανίδας 4 - 3 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου 16/10 16:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 - 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Κεραυνός Δένδρων- ρεπό

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δένδρων 24/10 16:00 Κεραυνός Δένδρων 2 - 3 Τύρναβος 2005
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 24/10 16:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 3 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 24/10 16:00 Νεάπολη Λάρισας 5 - 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 24/10 16:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 1 - 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δρυμού 21/11 15:00 Κεραυνός Δρυμού 0 - 3 Δόξα Βαλανίδας
Λαρισαϊκός- ρεπό

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 30/10 16:00 Τύρναβος 2005 1 - 0 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 30/10 16:00 Λαρισαϊκός 1 - 3 Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης 30/10 16:00 Δόξα Βαλανίδας 1 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 30/10 16:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 - 1 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 30/10 16:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 Νεάπολη Λάρισας
Ατρόμητος Δασοχωρίου- ρεπό

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 06/11 15:00 Λαρισαϊκός 2 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Ael F.C. Arena 06/11 15:00 ΑΕ Λάρισας 2 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δένδρων 06/11 15:00 Κεραυνός Δένδρων 5 - 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 06/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 06/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 3 Κεραυνός Δρυμού
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 13/11 15:00 Τύρναβος 2005 2 - 1 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δασοχωρίου 13/11 15:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 - 3 Λαρισαϊκός
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 13/11 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 1 Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 13/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 14/11 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 - 1 ΑΕ Λάρισας
Κεραυνός Δρυμού- ρεπό

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δασοχωρίου 28/11 15:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 - 7 Τύρναβος 2005
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης 28/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας 1 - 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 28/11 15:00 Λαρισαϊκός 2 - 1 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 28/11 15:00 ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Δένδρων 28/11 15:00 Κεραυνός Δένδρων 0 - 2 Κεραυνός Δρυμού
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας- ρεπό

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 04/12 15:00 Τύρναβος 2005 0 - 0 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 04/12 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 3 - 0 Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 04/12 15:00 Νεάπολη Λάρισας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δρυμού 04/12 15:00 Κεραυνός Δρυμού 6 - 2 Λαρισαϊκός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 04/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 1 Κεραυνός Δένδρων
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 12/12 11:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 12/12 11:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Δασοχωρίου 12/12 11:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 12/12 11:00 Λαρισαϊκός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ael F.C. Arena 12/12 11:00 ΑΕ Λάρισας - Κεραυνός Δένδρων
Δόξα Βαλανίδας- ρεπό

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 19/12 15:00 Τύρναβος 2005 - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Δρυμού 19/12 15:00 Κεραυνός Δρυμού - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 19/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Δένδρων 19/12 15:00 Κεραυνός Δένδρων - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ael F.C. Arena 19/12 15:00 ΑΕ Λάρισας - Λαρισαϊκός
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ρεπό

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού 08/01 15:00 Κεραυνός Δρυμού - Τύρναβος 2005
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 08/01 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 08/01 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Δασοχωρίου 08/01 15:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου - ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης 08/01 15:00 Δόξα Βαλανίδας - Λαρισαϊκός
Νεάπολη Λάρισας- ρεπό

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Ael F.C. Arena - - ΑΕ Λάρισας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Τύρναβος 2005 - ρεπό

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - - Νεάπολη Λάρισας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ατρόμητος Δασοχωρίου
Κεραυνός Δένδρων- ρεπό

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - - ΑΕ Λάρισας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
Λαρισαϊκός- ρεπό

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ael F.C. Arena - - ΑΕ Λάρισας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Λαρισαϊκός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - - Νεάπολη Λάρισας - Προοδευτική Βερδικούσσας
Ατρόμητος Δασοχωρίου- ρεπό

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Λαρισαϊκός
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Νεάπολη Λάρισας
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ael F.C. Arena - - ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Νεάπολη Λάρισας
Κεραυνός Δρυμού- ρεπό

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - - Νεάπολη Λάρισας - ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Κεραυνός Δένδρων
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας- ρεπό

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Τύρναβος 2005
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - - Νεάπολη Λάρισας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - ΑΕ Λάρισας
Δόξα Βαλανίδας- ρεπό

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - - Νεάπολη Λάρισας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - ΑΕ Λάρισας
Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ρεπό

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου - - Τύρναβος 2005 - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - - ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Δόξα Βαλανίδας
Νεάπολη Λάρισας- ρεπό

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - - Νεάπολη Λάρισας - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Λαρισαϊκός
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δόξα Βαλανίδας
Τύρναβος 2005 - ρεπό

To Top