Β' κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ΑΟ Συκέας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ηρακλής Πλατανουλίων 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Μαρίνος Αντύπας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Μύτικας Καλυβίων 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Όλυμπος Καρυάς 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ροδιακός 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 05/10 17:00 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ροδιακός
διαιτητές Συκέας 05/10 17:00 ΑΟ Συκέας - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Δασοχωρίου 05/10 17:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 05/10 17:00 Μαρίνος Αντύπας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 05/10 17:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Καλυβίων 05/10 17:00 Μύτικας Καλυβίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 12/10 16:30 Ροδιακός - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Συκέας 13/10 16:30 ΑΟ Συκέας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας 13/10 16:30 Όλυμπος Καρυάς - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Ελασσόνας 13/10 16:30 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Πλατανουλίων 13/10 16:30 Ηρακλής Πλατανουλίων - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Στεφανοβουνου 13/10 16:30 Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Α.Ε.Σ. Χαραυγή

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ροδιακός
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ηρακλής Πλατανουλίων

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Όλυμπος Καρυάς

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Όλυμπος Καρυάς

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - ΑΟ Συκέας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Ροδιακός
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - ΑΟ Συκέας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Μαρίνος Αντύπας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ροδιακός
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Μαρίνος Αντύπας

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Μύτικας Καλυβίων

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Μύτικας Καλυβίων

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ροδιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Α.Ε.Σ. Χαραυγή

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Ροδιακός
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ηρακλής Πλατανουλίων

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Ροδιακός

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ροδιακός

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Ατρόμητος Δασοχωρίου

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Ροδιακός
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Ατρόμητος Δασοχωρίου

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας
διαιτητές Καρυάς Ελασσόνας - - Όλυμπος Καρυάς - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Αμπελώνος - - Ροδιακός - Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Συκέας - - ΑΟ Συκέας - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Μύτικας Καλυβίων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Μαρίνος Αντύπας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου - - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Ελασσόνας - - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ροδιακός
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - ΑΟ Συκέας
διαιτητές Θεσσαλικού - - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Στεφανοβουνου - - Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση - Μαρίνος Αντύπας
διαιτητές Καλυβίων - - Μύτικας Καλυβίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού

To Top