ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Τα αποτελέσματα αμέσως μετά το τέλος των αναμετρήσεων:
Αγώνες της Τετάρτης 08-05-2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-20η | 17:00 | Γλαύκης | Δάφνη Γλαύκης-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Αγώνες της Πέμπτης 09-05-2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Κύπελλο-Μεγάλος Τελικός-1η | 17:00 | Φιλιππούπολης | ΑΕ Κιλελέρ-Σμόλικας Φαλάνης | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Αγώνες της Παρασκευής 10-05-2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Αγώνες του Σαββάτου 11-05-2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-25η | 17:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Ολύμπου-Αετός Μακρυχωρίου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Ανάβρας | Φιλοκτήτης Μελιβοίας-Απόλλων Γαλήνης 2016 | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-21η | 17:00 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Μαρίνος Αντύπας-Π. Α.Ο. Δευκαλίων Κρανέας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-21η | 17:00 | Χαλκιάδων | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Αναγέννηση Καλοχωρίου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-21η | 17:00 | Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") | Θύελλα Ελάτειας-Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-21η | 17:00 | Ομορφοχωρίου | Δόξα Ομορφοχωρίου-Θερμαϊκός Στομίου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-21η | 17:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Μυραϊκός-Δάφνη Γλαύκης | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-2ος Όμιλος-21η | 17:00 | Αμυγδαλής | Δόξα Αμυγδαλής-Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Αγώνες της Κυριακής 12-05-2024 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ΠΛΗΡ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓ/ΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΙ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-25η | 17:00 | Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" | Προοδευτική Βερδικούσσας-Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-25η | 17:00 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας-Όλυμπος Καρυάς | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-25η | 17:00 | Βοηθ. Γιάννουλης | Δόξα Βαλανίδας-ΑΟ Αμπελοκήπων | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-25η | 17:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Λαρισαϊκός-Δήμητρα Γιάννουλης | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-1ος Όμιλος-25η | 17:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Τύρναβος 2005 | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Νέας Πολιτείας | Αστραπή Νέας Πολιτείας-ΠΑΟΛ Αβέρωφ | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Μαρμαρίνης | Χείμαρρος Μαρμαρίνης-Τοξότης Λάρισας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Ναρθακίου | ΑΟ Ναρθακίου-Μαχητής Τερψιθέας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Θεσσαλικού | Α.Ε.Σ. Χαραυγή-Αετός Αετολόφου | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Μελισσοχωρίου | Αστήρ Μελισσοχωρίου-Ομόνοια Λάρισας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Β' κατηγορία-2ος Όμιλος-25η | 17:00 | Ελευθερών | ΑΟ Ελευθερών-Θύελλα Βασιλή | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-21η | 12:00 | Δασοχωρίου | Ατρόμητος Δασοχωρίου-Α.Ο. Κεραυνός Πλατανουλίων | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-21η | 12:00 | Νεάπολης Β' | Νεάπολη Λάρισας-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου 2023 | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-21η | 12:00 | Αμπελώνος | Αμπελωνιακός-Διογένης Λάρισας | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Γ' κατηγορία-1ος Όμιλος-21η | 13:00 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων-Α.Σ. Αβέρωφ Λάρισας 2022 | - | Δεν έχει ορισθεί |
- - |